Ortonisil Si krople 30 ml

Nowa cena
cena
140,17 zł
Ilość:
Producent Biovico
Pojemność 30ml
Postać leku Krople
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Ortonisil Si uzupełnia dietę w krzem w postaci kwasu ortokrzemowego stabilizowanego choliną, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajalny

Skład

Kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną; cytrynian manganu; woda oczyszczona, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe.

Wskazania

Poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci, a także wzmocnienie struktury kości.

Działanie

Kwas ortokrzemowy stymuluje organizm do produkcji kolagenu. Kolagen jest między innymi składnikiem kości, stawów, ścięgien, włosów, skóry i paznokci. Dodatkowym składnikiem Ortonisil Si jest mangan, który wspomaga również prawidłowe funkcje stawów.
 

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 12 kropli dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Krople wymieszać w 1/2 szklanki soku lub wody i niezwłocznie wypić.

Opinie o Ortonisil Si krople 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Ortonisil Si krople 30 ml kupili także:

D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek

Tkanka kostna to struktura podlegająca ciągłej przebudowie. Zachodzą w niej równolegle dwa procesy: rozkładu tkanki kostnej i uwolnienia wapnia oraz tworzenie tkanki kostnej przez wbudowanie wapnia do kości. Najważniejsze jest, aby zachowana była równowaga pomiędzy tymi dwoma procesami. Niestety wraz z wiekiem jest ona zaburzona, gdyż w czasie starzenia się organizmu nasilają się procesy rozkładu tkanki kostnej. Aby przywrócić równowagę niezbędna jest odpowiednia dieta bogata w dużą zawartość witaminy D i K oraz właściwa suplementacja produktami zawierającymi dobrze przyswajalne formy tych witamin.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.