Artivit 15 fiolek

Nowa cena
cena
29,49 zł
Ilość:
Producent TRB Chemedica
Pojemność 15 szt.
Postać leku Fiolek
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Artivit to innowacyjna płynna formuła w fiolkach, na bazie kolagenu hydrolizowanego o wysokiej czystości i pysznym owocowym smaku. Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej, podstawowy składnikiem  kości, ścięgien, stawów, skóry, zębów, włosów, naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz mięśni. Kolagen w preparacie Artivit już po 10 minutach ulega wchłonięciu w 95%, a już po 12 godzinach wchłania się w całości.

Wspierające działanie kolagenu witaminy i mikroelemety B1,B2,B5,B6 warunkują prawidłowe działanie układu nerwowego i odpornościowego, prawidłową przemianę materii, właściwe funkcjonowanie skóry i błon śluzowych.

Unikalne połączenie kolagenu z witaminami B1, B2, B5 i B6 warunkuje regenerację włosów, skóry i paznokci

Skład

Składniki aktywne zawarte w 1 fiolkce o pojemności 30 ml: 10 g hydrolizowanego enzymatycznie kolagenu wysokiej czystości (COLATECH), 1,4 mg witaminy B1 (tiaminy), 1,6 mg witaminy B2 (ryboflawiny), 2 mg witaminy B6 (pirydoksyny), 6 mg witaminy B5. 

Składniki pomocnicze: woda, fruktoza, kwas cytrynowy, chlorek sodu, sorbinian potasu, wodorotlenek magnezu, aromat owocowy, dwutlenek krzemu. 1 fioka = 79,2kcal; 9,9g cukrów.

Wskazania

Dla osób, których stawy są intensywnie wykorzystywane, jak np. sportowcy.

Utrzymuje skórę w dobrym stanie, poprawia wygląd i wytrzymałość włosów,  działa korzystnie w przypadku łamliwości paznokci.

Dawkowanie

1 fiolka dziennie. Artivit może być zażywany przez dowolnie długi czas. Zaleca się stosowanie przez okres ok. 2 do 5 miesięcy.

Płyn doustny. Wstrząsnąć przed użyciem. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, ciąża i okres karmienia piersią - po konsultacji z lekarzem.

Dodatkowe

Artivit jest produktem naturalnym, mogą pojawić się zmiany w kolorze, zapachu lub smaku, które nie mają wpływu na jakość produktu.

Artivit 15 fiolek

dobry,

dobry,

dobry produkt,

Produkt który zamówiłem zażywam kilka tygodni, jestem z niego zadowolony.Widzę efekty.,

Bardzo dobry produkt. Polecam,

Polecam, mnie pomaga.,

dobry,

ok!,

Nie potrafię ocenić skuteczności, ponieważ dopiero zaczęłamużywać,

Super,

Produkt zgodny z zamówieniem, spełnia oczekiwania.,

nie mam zdania gdyż to dla mojej mamy, natomiast ortopeda bardzo zachwalał,

Ok,

jest ok,

Super zgodny z oczekiwaniami,

Stosuję Artivit z polecenia, od dwóch tygodni i działa! Ból kolan praktycznie ustąpił!,

Super .,

Działa. Wysoka jakość.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Artivit 15 fiolek kupili także:

Maxigra Go 25mg na zaburzenia erekcji miętowy aromat 2 tabletki
Maxigra Go jest lekiem stosowanym w zdiagnozowanych przypadkach zaburzeń erekcji u mężczyzn, czyli w przypadkach impotencji rozumianej jako niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.
Substancją czynną leku jest syldenafil, czyli silny selektywny inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Syldenafil wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe: wspiera rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, dzięki czemu zwiększa się napływ krwi w sytuacjach pobudzenia seksualnego. 
Maxigra Go poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn wyłącznie pod warunkiem uprzedniego podniecenia seksualnego. 
Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. 


Inventum (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

Inventum jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, a jego substancją czynną jest syldenafil. Podstawowym działaniem syldenafilu jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. Inventum poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn, jednak warunkiem prawidłowego działania leku jest uprzednie pobudzenie seksualne. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.