Magnez + Witamina B6 50 tabletek NATURELL

Nowa cena
cena
9,34 zł
Producent Naturell
Pojemność 50 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancje czynne: magnez (cytrynian magnezu-potasu i mleczan magnezu) 60 mg (16%*) , witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1 mg (71%*). Substancje dodatkowe: celuloza (mikrokrystaliczna celuloza, sub. wiążąca), kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy, nośnik),  hydroksypropylometyloceluloza (sub. glazurująca), dwutlenek krzemu (nośnik), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu, nośnik).

Wskazania

Składniki preparatu pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia. Preparat zalecany jest: - w długotrwałym narażeniu na stres - w okresach intensywnego wysiłku fizycznego i psychicznego, - gdy występują kurcze mięśniowe spowodowane niedoborem magnezu.

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 1-2 tabletki dziennie.

Magnez + Witamina B6 50 tabletek NATURELL

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Magnez + Witamina B6 50 tabletek NATURELL kupili także:

Mabelle na menopauzę 60 tabletek

Mabelle to suplement o naturalnym składzie polecany w terapii fitohormonalnej, wpływający na dobre samopoczucie kobiety w okresie menopauzy. Suplement łogodzeni uciążliwe objawy menopauzy: uderzenia gorąca, niepokój, pocenie się, rozdrażnienie, nerwowość, kłopoty z koncentracją. Bardzo ważnym aspektem w działaniu Mabelle jest fakt, że nie powoduje przyrostu wagi ciała i jest bezpieczny podczas stosowania. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.