Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

USP Zdrowie

Zmieniamy Świat wokół Ciebie - W trosce o zdrowie Twoje i Twoich bliskich w ten sposób kontynuujemy myśl Voitka Napiórkowskiego, założyciela naszej firmy, który głęboko wierzył, że człowiek powinien być w centrum naszych wszystkich działań. Jesteśmy firmą farmaceutyczną działającą na rynku produktów i leków bez recepty. Liderem na rynku OTC w Polsce. W centrum naszych wszystkich działań niezmiennie stoi człowiek i jego zdrowie. Dostarczamy najwyższej jakości produkty, które naszym konsumentom pozwalają czuć się zdrowiej i lepiej. Zatrudniamy prawie 700 osób. Posiadamy biura w Polsce, na Litwie, Ukrainie, w Bułgarii oraz w USA. Mamy własne laboratoria i działy R&D. We Wrocławiu zlokalizowany jest nasz zakład produkcyjny (znany jako US Pharmacia), który dostarcza średnio ponad 140 mln opakowań jednostkowych rocznie.

Główne biuro zlokalizowane jest w Warszawie, gdzie znajduje się USP Zdrowie, reprezentowane przez takie marki wiodące, jak: Ibuprom , Apap, Gripex, Vigor UP!, Verdin, Xenna, Stoperan i wiele innych. Portfolio naszej firmy obejmuje ponad 100 produktów, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i farmaceutów. Nasze produkty są powszechnie dostępne, w praktyce są obecne prawdopodobnie w większości polskich domów. Ze względu na szeroki dostęp do leków OTC i suplementów diety, angażujemy się w działania, które mają na celu edukację w zakresie świadomego korzystania z leków dostępnych bez recepty i bezpiecznego leczenia się w domu. Poprzez nasze projekty realizowane w ramach idei Stworzone dla Zdrowia tj.: Centrum Stworzone dla Zdrowia i Style Zdrowia, inspirujemy do głębszej refleksji nad zdrowiem i do zdrowszego życia. Zdrowie to najcenniejsza wartość dla każdego człowieka, my troszczymy się o nie każdego dnia.

11,49zł
17,30zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.