Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Intec Medical
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Inhalator
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Intec Spiro Kid komora inhalacyjna, kolor zielony 1 sztuka Skład

Komora Intec SPIRO KID wykonana jest z wysokiej jakości materiału termoplastycznego natomiast maski silikonowe nie zawierają lateksu.

  • Komora inhalacyjna
  • maseczka dla niemowląt
  • maseczka dla dzieci
  • mocowanie na lek w aerozolu zintegrowane z komorą

Intec Spiro Kid komora inhalacyjna, kolor zielony 1 sztuka Wskazania

Wyrób medyczny służący do podawania leków wziewnych. Zadaniem jest zwiększenie ilości leku efektywnie podanego do układu oddechowego i do płuc, co pozwala na zwiększenie skuteczności terapii leczniczej.

Intec Spiro Kid komora inhalacyjna, kolor zielony 1 sztuka Działanie

  • Wysokojakościowa antystatyczna i przezroczysta komora
  • Objętość - 175 ml
  • Dwuzastawkowa (oprócz zastawki wdechowej posiada także zastawkę wydechową, która zamyka się podczas pobierania aerozolu z komory i otwiera podczas wydechu. Jej funkcjonowanie uniemożliwia zassanie „obcego” powietrza do komory - chory inhaluje tylko aerozol, oraz pozwala na odprowadzenie powietrza wydychanego poza komorę)
  • Wyposażona w gwizdek wysokiego przepływu - pojawienie się dźwięku podczas inhalowania leku, sygnalizuje nieprawidłowy, zbyt gwałtowny wdech. (Prawidłowy wdech podczas inhalacji leku z komory, powinien być, spokojny, głęboki, powolny - gwizdek wysokiego przepływu powinien milczeć)

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Wyrób medyczny służący do podawania leków wziewnych. Zadaniem jest zwiększenie ilości leku efektywnie podanego do układu oddechowego i do płuc, co pozwala na zwiększenie skuteczności terapii leczniczej.

Działanie

Wysokojakościowa antystatyczna i przezroczysta komora Objętość - 175 ml Dwuzastawkowa (oprócz zastawki wdechowej posiada także zastawkę wydechową, która zamyka się podczas pobierania aerozolu z komory i otwiera podczas wydechu. Jej funkcjonowanie uniemożliwia zassanie „obcego” powietrza do komory - chory inhaluje tylko aerozol, oraz pozwala na odprowadzenie powietrza wydychanego poza komorę) Wyposażona w gwizdek wysokiego przepływu - pojawienie się dźwięku podczas inhalowania leku, sygnalizuje nieprawidłowy, zbyt gwałtowny wdech. (Prawidłowy wdech podczas inhalacji leku z komory, powinien być, spokojny, głęboki, powolny - gwizdek wysokiego przepływu powinien milczeć)

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.