zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Ad-Med
Adres


Pojemność 1szt
Postać Inhalator
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Uniwersalny i niezawodny inhalator tłokowy GESS MAJA. Wysokie parametry inhalatora i najnowsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że produkt może być wykorzystywany w terapii antybiotykowej

Parametry techniczne:

Numer KatalogowyMCM-S600MD
Zasilanie220V, 50Hz
Pobór mocy0,8 A
Pojemność pojemnika na lek8 ml
Wielkość cząstek0.5μm - 5 μm
Średnica cząstek MMAD2 μm
Poziom hałasuponiżej 60 dB w odległości 1 m
Prędkość nebulizacji=>0.2ml/min
Zakres ciśnienia sprężarki30 - 46 Psi (210 - 318 KPa / 2.1- 3.18 bar)
Zakres ciśnienia8 - 16 Psi (50 - 100Kpa /   0.5 - 1.0 bar)
Przepływ6 ~ 10 l/min.
Zakres temperatury pracy10 C to 40 C (50 F to 104 F)
Zakres wilgotności10 to 95% RH
Temperatura przechowywania-20 C to 70 C (-4 F to 158 F)
Zakres wilgotności przechowywania 10 to 95 % RH
Wymiary (L x W x H)188 x 106 x 188 mm
Waga3.3Lbs (1.5kg)
Akcesoria standardowe

Nebulizator ( rozpylacz)

Przewód powietrza

Ustnik łamany

Maska dziecięca (silikonowa)

Maska dla dorosłych (silikonowa)

Filtry (5szt)

Torba


Działanie

Wysokie parametry inhalatora i najnowsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że oferowany tu produkt może być z powodzeniem wykorzystywany nawet w terapii antybiotykowej, a także w celach zapobiegawczych i leczniczych.     Inhalator GESS MAJA pozwala na bezpośrednie dostarczanie leku we wdychanym powietrzu do zmienionych chorobowo regionów układu oddechowego.

Urządzenie jest przy tym bardzo ciche (generuje hałas poniżej 60 dB), a przede wszystkim pozwala na PRACĘ CIĄGŁĄ. To oznacza, że nie ma konieczności wyłączania inhalatora po kilkunastominutowym użytkowaniu, aby „odpoczęło”.  

Model GESS MAJA został wykonany z największa dbałością o każdy detal, użyto w nim tylko podzespołów i części najwyższej jakości, które gwarantują niezawodność działania urządzenia i możliwość jego użytkowania przez wiele lat.

Proponowany przez nas inhalator to nowoczesny aparat, w którym duży nacisk postawiono na wysoką funkcjonalność. Przykładem jest specjalnie zaprojektowany na potrzeby marki GESS nebulizator (pojemnik na lek), którego system zabezpieczający skutecznie zapobiega rozlaniu się leku nawet przy przechyleniu nebulizatora o 180 stopni. Dzięki tej innowacji można inhalować osobę leżącą. W zastawie pojemnik na lek, który umożliwia inhalację osoby leżącej! 

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Działanie

Wysokie parametry inhalatora i najnowsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że oferowany tu produkt może być z powodzeniem wykorzystywany nawet w terapii antybiotykowej, a także w celach zapobiegawczych i leczniczych.     Inhalator GESS MAJA pozwala na bezpośrednie dostarczanie leku we wdychanym powietrzu do zmienionych chorobowo regionów układu oddechowego.Urządzenie jest przy tym bardzo ciche (generuje hałas poniżej 60 dB), a przede wszystkim pozwala na PRACĘ CIĄGŁĄ. To oznacza, że nie ma konieczności wyłączania inhalatora po kilkunastominutowym użytkowaniu, aby „odpoczęło”.  Model GESS MAJA został wykonany z największa dbałością o każdy detal, użyto w nim tylko podzespołów i części najwyższej jakości, które gwarantują niezawodność działania urządzenia i możliwość jego użytkowania przez wiele lat.Proponowany przez nas inhalator to nowoczesny aparat, w którym duży nacisk postawiono na wysoką funkcjonalność. Przykładem jest specjalnie zaprojektowany na potrzeby marki GESS nebulizator (pojemnik na lek), którego system zabezpieczający skutecznie zapobiega rozlaniu się leku nawet przy przechyleniu nebulizatora o 180 stopni. Dzięki tej innowacji można inhalować osobę leżącą. W zastawie pojemnik na lek, który umożliwia inhalację osoby leżącej! 

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.