zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 40szt.
Postać Wkładki
Dostępność

Spis treści:

Carefree Plus Long świeży zapach wkładki higieniczne 40 sztuk Wskazania

Carefree Plus Long Fresh to wkładki higieniczne, które pozwolą Ci zachować uczucie świeżości nawet w trakcie najdłuższego i najbardziej męczącego dnia.

Carefree Plus Long świeży zapach wkładki higieniczne 40 sztuk Działanie

Są dłuższe niż standardowe wkładki i wykonane z delikatnego i oddychającego materiału o podwyższonej chłonności. Neutralizują niechciany zapach, dając jednocześnie poczucie suchości. Są niewyczuwalne i doskonale przyklejają się do bielizny.

Są dostępne w opakowaniu ułatwiającym wygodną aplikację każdego dnia. Dadzą Ci aż 12-godzinną kontrolę nad niechcianym zapachem i pełną kontrolę w każdej sytuacji.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Carefree Plus Long Fresh to wkładki higieniczne, które pozwolą Ci zachować uczucie świeżości nawet w trakcie najdłuższego i najbardziej męczącego dnia.

Działanie

Są dłuższe niż standardowe wkładki i wykonane z delikatnego i oddychającego materiału o podwyższonej chłonności. Neutralizują niechciany zapach, dając jednocześnie poczucie suchości. Są niewyczuwalne i doskonale przyklejają się do bielizny.Są dostępne w opakowaniu ułatwiającym wygodną aplikację każdego dnia. Dadzą Ci aż 12-godzinną kontrolę nad niechcianym zapachem i pełną kontrolę w każdej sytuacji.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.