Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Essity
Adres


Pojemność 12szt
Postać Podpaski
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Tena Lady Maxi Night podpaski anatomiczne 12 sztuk Opis

Długość: 39.4 cm

Chłonność: 6/8

Tena Lady Maxi Night podpaski anatomiczne 12 sztuk Działanie

Specjalistyczne podpaski na nietrzymanie moczu TENA Lady Maxi Night zapewniają kobietom niezwykłą ochronę. Dłuższe i szersze wymiary tylnej części podpaski zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować optymalne bezpieczeństwo podczas leżenia. Odpowiednie do stosowania w nocy przy średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu. Maksymalna chłonność sprawia, że wilgoć jest szybko odciągana od skóry, pozostawiając uczucie suchości, a odświeżające mikroperełki kontrolują nieprzyjemny zapach. Dzięki elastycznym, miękkim bokom podpaska na nietrzymanie moczu dostosowuje się do konturów ciała. Jest bardzo wygodna, chroni przed przeciekaniem i nieprzyjemnym zapachem, zapewniając spokojny sen.

  • Dyskrecja i bezpieczeństwo. Ochrona marki TENA
  • Uczucie suchości, wysoka chłonność i kontrola zapachu
  • Większa pewność siebie dzięki systemowi Fresh Odour Control, który skutecznie kontroluje nieprzyjemny zapach.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Działanie

Specjalistyczne podpaski na nietrzymanie moczu TENA Lady Maxi Night zapewniają kobietom niezwykłą ochronę. Dłuższe i szersze wymiary tylnej części podpaski zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować optymalne bezpieczeństwo podczas leżenia. Odpowiednie do stosowania w nocy przy średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu. Maksymalna chłonność sprawia, że wilgoć jest szybko odciągana od skóry, pozostawiając uczucie suchości, a odświeżające mikroperełki kontrolują nieprzyjemny zapach. Dzięki elastycznym, miękkim bokom podpaska na nietrzymanie moczu dostosowuje się do konturów ciała. Jest bardzo wygodna, chroni przed przeciekaniem i nieprzyjemnym zapachem, zapewniając spokojny sen.Dyskrecja i bezpieczeństwo. Ochrona marki TENAUczucie suchości, wysoka chłonność i kontrola zapachuWiększa pewność siebie dzięki systemowi Fresh Odour Control, który skutecznie kontroluje nieprzyjemny zapach.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Julka
Moja Mama ma problem z nietrzymaniem moczu, dlatego też od lat zamawiam dla Niej w aptece internetowej tena lady maxi night. Wkładki te dają jej poczucie komfortu w nocy (już nie martwi się, że pobrudzi pościel czy prześcieradło). Podpaski tena lady maxi night są bardzo chłonne, chronią przed przeciekaniem i nieprzyjemnym zapachem. Poza tym tena lady maxi night 12 sztuk dzięki elastycznym, miękkim bokom dostosowują się do konturów ciała. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.