zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Verco
Adres


Pojemność 150ml
Postać Emulsja
Dostępność

Spis treści:

Mucovagin Emulsja fizjoemulsja do higieny intymnej 150 ml Opis

MUCOVAGIN emulsja to specjalistyczna fizjoemulsja do codziennej higieny intymnej dla kobiet, polecana w szczególności do pielęgnacji podczas gojenia i regeneracji okolic intymnych. Zalecana jest szczególnie do stosowania po porodzie i zabiegach ginekologicznych, w tym zabiegach ginekologii estetycznej. Zawiera unikalną formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL ™ z oktenidyną. 

Mucovagin Emulsja fizjoemulsja do higieny intymnej 150 ml Skład

drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy (BASHYAL), oktenidyna, pantenol, alantoina, kwas mlekowy, gliceryna

Mucovagin Emulsja fizjoemulsja do higieny intymnej 150 ml Wskazania

Do pielęgnacji podczas regeneracji i gojenia okolic intymnych

po porodzie

po zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej

Mucovagin Emulsja fizjoemulsja do higieny intymnej 150 ml Działanie

MUCOVAGIN emulsja ma działanie regenerująco-gojące dzięki specjalnie dobranym składnikom:

BASHYAL™ to wyjątkowa formuła drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który wspiera procesy regeneracji i gojenia oraz posiada silne właściwości nawilżające

Oktenidyna to substancja atyseptyczna o szerokim spektrum działania przeciwdrobnoustrojowego

Pantenol i alantoina skutecznie łagodzą podrażnienia i wspomagają procesy regeneracji

Kwas mlekowy pozwala utrzymać właściwe pH okolic intymnych, wspomagając procesy regeneracji

Gliceryna silnie nawilża, poprawia elastyczność i reguluje procesy prawidłowej odnowy okolic intymnych

Delikatna baza myjąca bez konserwantów*, mydła, SLS, SLES

*Wymienionych w zał. V rozporządzenia (WE) 1223/2009

Mucovagin Emulsja fizjoemulsja do higieny intymnej 150 ml Dawkowanie

Nanieść na czystą dłoń niewielką ilość  fizjoemulsji, rozcieńczyć niewielką ilością wody, umyć miejsca intymne, a następnie dokładnie spłukać wodą po porodzie oraz zabiegach ginekologicznych, poleca się równoczesne stosowanie MUCOVAGIN emulsji z wyrobem medycznym MUCOVAGIN globulki dopochwowe lub MUCOVAGIN żel z aplikatorem. Wyrób medyczny MUCOVAGIN (globulki lub żel) ułatwia i przyspiesza procesy gojenia i regeneracji.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Do pielęgnacji podczas regeneracji i gojenia okolic intymnych po porodzie po zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej

Działanie

MUCOVAGIN emulsja ma działanie regenerująco-gojące dzięki specjalnie dobranym składnikom: BASHYAL™ to wyjątkowa formuła drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który wspiera procesy regeneracji i gojenia oraz posiada silne właściwości nawilżające Oktenidyna to substancja atyseptyczna o szerokim spektrum działania przeciwdrobnoustrojowego Pantenol i alantoina skutecznie łagodzą podrażnienia i wspomagają procesy regeneracji Kwas mlekowy pozwala utrzymać właściwe pH okolic intymnych, wspomagając procesy regeneracji Gliceryna silnie nawilża, poprawia elastyczność i reguluje procesy prawidłowej odnowy okolic intymnych Delikatna baza myjąca bez konserwantów*, mydła, SLS, SLES *Wymienionych w zał. V rozporządzenia (WE) 1223/2009

Dla kogo

kobieta

Problem

ochrona intymna

Wiek

18-30 lat 30-40 lat 40-50 lat 50-60 lat 60 i wiecej lat

Izabela
Bardzo dobry środek do higieny intymnej, ma kwas hialuronowy, kwas mlekowy , pantenol, alantoinę i nie zawiera mydła. Zaczęłam go używać po porodzie i od tamtej pory nadal kupuję.

Zosia
Mucovagin emulsja została mi polecona przez położną. Czytałam też same dobre opinie na jej temat. Zaczęłam stosować po porodzie i od tej pory używam codziennie. Emulsja mucovagin pomaga szybko zregenerować i zagoić rany okolic intymnych, działa nawilżająco i przeciwbakteryjnie, koi i pozwala utrzymać właściwe pH. Płyn jest bardzo delikatny, nie zawiera konserwantów i mydła. Korzystna cena, polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.