product-image
Tena Lady Slim Mini Plus wkładki anatomiczne z microProtex 16 sztuk
10.15 zł
Tena Lady Slim Mini Plus wkładki anatomiczne z microProtex 16 sztuk

Tena Lady Slim Mini Plus wkładki anatomiczne z microProtex 16 sztuk

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
SCA Hygiene

ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Pojemność
16szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.63 zł


Dostępny

10.15 zł

Opis

Tena Lady Slim Mini Plus wkładki anatomiczne z microProtex to wyrób medyczny, który został stworzony z myślą o ochronie w lekkim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. 

Zawartość opakowania

16 sztuk specjalistycznych podpasek.

Przeznaczenie produktu

Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim została starannie zaprojektowana dla skutecznej ochrony w nietrzymaniu moczu. Technologia kompresyjna microPROTEX™ stanowi złożone połączenie ultrachłonnych materiałów, które wiążą wilgoć w odpowiednich miejscach, zapewniając Ci poczucie pewności, którego potrzebujesz, i tak bardzo pożądaną dyskrecję. Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim pomaga czuć się pewnie.

Charakterystyka produktu

Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim oferuje znakomitą ochronę, komfort i dyskrecję. Specjalistyczne podpaski TENA Lady Slim mają asymetryczny kształt, dzięki czemu dopasowują się do ciała. Zostały zaprojektowane, aby zapewnić Ci swobodę ruchów i pomóc w pełni cieszyć się życiem.

Silky Soft - błyskawicznie odprowadza wilgoć z dala od Twojej skóry. Specjalistyczne podpaski TENA Lady Slim zapewnią Ci suchość i pomogą czuć się pewnie.

Fresh Odour Control - system mikropereł zapewnia świeżość, kontrolując nieprzyjemny zapach. Dzięki wkładce TENA Lady Slim będziesz czuć się świeżo i pewnie w każdej sytuacji.

Easy Wrap - dzięki czemu możesz je bez problemu nosić w torebce lub w kieszeni.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Julka
Mam problem z nietrzymaniem moczu, dlatego też od kilku miesięcy używam tena lady slim mini plus. Chronią one mnie przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Tena lady slim są supercienkie i dyskretne jak tradycyjna podpaska, ale dużo bardziej chłonne. Dzięki nim czuje się naprawdę komfortowo! Tena lady slim mini polecam każdej Kobiecie, która boryka się z takim problemem jak ja!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem