Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Adres


Pojemność 30szt.
Postać Podkłady
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Seni Soft Super, podkłady higieniczne, 90 cm x 60 cm – jednorazowy wyrób medyczny o chłonności ⅔, przeznaczony do zabezpieczenia pościeli i łóżka przed ubrudzeniem lub zamoczeniem, m.in. przy czynnościach pielęgnacyjnych, takich jak zmiana pieluchy.

Produkt jest odpowiedni dla dzieci, oraz osób dorosłych (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), zwłaszcza stale unieruchomionych. Zawiera wkład chłonny, wykonany z miękkiej pulpy celulozowej, miękką włókninę wierzchnią oraz zewnętrzną, antypoślizgową i nieprzepuszczalną warstwę. Dzięki temu pomagają zapewnić komfort i wygodę użytkowania.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera 30 sztuk jednorazowych podkładów higienicznych o wymiarach 90 cm x 60 cm. Każdy podkład składa się z folii zabezpieczającej oraz włókniny.

Charakterystyka produktu

Wyrób medyczny należy stosować do dodatkowej ochrony materaca, pościeli, foteli, krzeseł, wózków inwalidzkich, zwłaszcza podczas zmiany pieluchy, opatrunków i zabiegów pielęgnacyjnych. Produkt jest odpowiedni dla dzieci i osób dorosłych, szczególnie stale unieruchomionych. Podkłady higieniczne Seni Soft Super wykonane są z kilku warstw, tj.:

  • zewnętrznej z nieprzepuszczalnej i antypoślizgowej folii, która pomaga zapobiegać przemoczeniu i przemieszczaniu się podkładu,
  • wkład chłonny z miękkiej pulpy celulozowej,
  • wierzchniej z miękkiej włókniny.

Warstwa zewnętrzna podkładu jest przepuszczalna dla powietrza, dzięki czemu wspomaga redukcję ryzyka oparzeń i podrażnień. Produkt może być stosowany nawet u osób z wrażliwą skórą.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Rejestracja

wyrób medyczny

Jelen
bardzo dobry produkt

Kinga
Rewelacyjny.

Karolina
Podkłady seni stosujemy do przewijania malucha jak i do wózka chroniąc przed zabrudzeniem. Sprawdzają się zarówno w domu jak i w podróży. Podkłady higieniczne seni są miękkie, bardzo chłonne, nie przeciekają i nie powodują alergii w trakcie kontaktu ze skórą. Seni podkłady to produkt godny polecenia. Warto mieć w domu :)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.