Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Walmark
Adres


Pojemność 14x 5g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Biopron IB-Symbio + High Fibre 14 saszetek Opis

Specjalnie zaprojektowana kompozycja żywych kultur bakterii (Lactobacillus, Bifidobacterium), inuliny i rozpuszczalnego błonnika z łusek babki jajowatej, która wspomaga pasaż jelitowy i reguluje rytm wypróżnień.

Biopron IB-Symbio + High Fibre 14 saszetek Skład

łuski babki jajowatej (Plantago ovata), inulina, kompleks 9 szczepów bakterii kwasu mlekowego (zawiera mleko i soję): Bifidobacterium bifidum, Bifidobacteriumbreve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. lactis, Streptococcus thermophilus.

Biopron IB-Symbio + High Fibre 14 saszetek Działanie

Wysoka zawartość błonnika z łusek babki jajowatej, która wspomaga pasaż jelitowy i reguluje rytm wypróżnień.

Babka jajowata wspomaga pasaż jelitowy i reguluje rytm wypróżnień.

Biopron IB-Symbio + High Fibre 14 saszetek Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dzieci powyżej 11. roku życia i dorośli: zawartość 1/2 - 1 saszetki raz lub dwa razy na dzień.

Zawartość 1 saszetki zawiesić w odpowiedniej ilości (200ml) letniej wody lub innego płynu (płyn nie może być gorący!). Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu, popijając szklanką wody.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Działanie

Wysoka zawartość błonnika z łusek babki jajowatej, która wspomaga pasaż jelitowy i reguluje rytm wypróżnień.Babka jajowata wspomaga pasaż jelitowy i reguluje rytm wypróżnień.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.