Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres

al. Jerozolimskie 81, 00-801 Warszawa

Pojemność 100szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis

Liv 52 to ziołowo-mineralny produkt leczniczy, stosowany wspomagająco po odwracalnych uszkodzeniach wątroby i w stanach rekonwalescencji.

Skład

Substancjami czynnymi są: Capparis spinosae cortex, Cichorii intybus semen, Solani nigri herba, Terminaliae arjunae cortex, Cassiae occidentalis semen, Achilleae millefolii semen, Tamarix gallicae herba, Mandur Bhasma (zawartość żelaza Fe+2 i Fe+3 w ilości 3 mg).

1 tabletka zawiera  Capparis spinosae cortex 65 mg, Cichorii intybus semen 65 mg, Solani nigri herba 32 mg, Terminaliae arjunae cortex 32 mg, Cassiae occidentalis semen 16 mg, Achilleae millefolii semen 16 mg, Tamarix gallicae herba 16 mg, Mandur Bhasma (zawartość żelaza Fe+2 i Fe+3 w ilości 3 mg) 33 mg.

Substancje pomocnicze: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu koloidalny, celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa i karboksymetyloceluloza sodowa.

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub wg zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Młodzież w wieku powyżej 12 lat: zalecana dawka leku u młodzieży to 1 do 2 tabletek, 3 do 4 razy na dobę.

Dorośli: wspomagająco po odwracalnych uszkodzeniach wątroby od 2 do 3 tabletek, 3 do 4 razy na dobę.

Wspomagająco w stanach po zatruciach lekami od 1 do 2 tabletek 2 razy na dobę.

W alkoholowych uszkodzeniach wątroby od 2 do 3 tabletek 3 razy na dobę.

W okresie rekonwalescencji 2 tabletki 2 razy na dobę.

Działanie

Liv 52 pobudza czynność wydzielniczą wątroby, pobudza wydzielanie żółci.

Wskazania

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby. Pobudza ją i chroni przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi, bakteryjnymi, wirusowymi. Przyśpiesza okres rekonwalescencji po stanach zapalnych.

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku:

Jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub inne rośliny z rodziny astrowatych (Astraceae, dawniej Compositae, złożonych) lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Nie stwierdzono objawów niepożądanych spowodowanych przyjmowaniem leku Liv 52.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Przed rozpoczęciem stosowania leku Liv 52 należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą.

W razie podejrzenia wystąpienia żółtaczki (pojawienie się żółtego odcienia skóry lub zażółcenia białkówki gałki ocznej), przed zastosowaniem leku, należy zgłosić się do lekarza.

Jeśli objawy nie ustąpią w czasie stosowania leku lub występują działania niepożądane, niewymienione w ulotce, należy skonsultować się z lekarzem.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekarz, które pacjent planuje stosować.

Nie stwierdzono występowania interakcji farmakodynamicznych leku Liv 52 z innymi lekami.

Zaobserwowano obniżanie stężenia ibuprofenu w surowicy krwi podczas równoczesnego stosowania z tabletkami Liv 52, bez istotnej zmiany jego biodostępności.

Ciąża i karmienie piersią

W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Nie jest zalecane stosowanie leku bez konsultacji z lekarzem.

Prowadzenie pojazdów i maszyn

Brak przeciwwsakazań do prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby. Pobudza ją i chroni przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi, bakteryjnymi, wirusowymi. Przyśpiesza okres rekonwalescencji po stanach zapalnych.

Działanie

Liv 52 pobudza czynność wydzielniczą wątroby, pobudza wydzielanie żółci.

Rejestracja

lek produkt leczniczy

rafał
Liv 52 to lek na wątrobę który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Biorę go regularnie od 5 miesięcy i od tego czasu moja wątroba jest zregenerowana i sprawna. Tabletki są łątwe do połknięcia a do tego ich skład zawiera mase naturlanych składników. Ulotka dołączona do leku sugeruje rekomendowane dawkowanie oraz przeciwskazania więc warto się z nią zapoznać. polecam

Karolina
Liv 52 polecił mi lekarz ze względu na dolegliwości wątrobowe. Stosuję go od paru miesięcy i według mnie jest to najlepszy ziołowy preparat na wzmocnienie, poprawiający pracę wątroby, dostępny bez recepty mający bardzo dobre opinie. Himalaya liv 52 to produkt godny polecenia. Cena ok.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.