Vagisan intymny krem nawilżający 50 g

cena
39,16 zł
Ilość:
Producent Dr. August Wolff
Pojemność 50g
Postać leku Krem
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

woda, alkohol benzylowy, alkohol cetearylowy, palmitynian cetylu, kwas mlekowy, oktylodekanol, polisorbat 60, mleczan sodu, sterynian  sorbitanu.

Wskazania

do stosowania w przypadku dolegliwości spowodowanych suchością pochwy i zewnętrznych okolic intymnych (uczucie suchości, pieczenie, świąd i ból podczas stosunku płciowego, np. w przypadku niedoboru estrogenów podczas menopauzy). Krem można stosować w celu ułatwienia stosunku płciowego.

Działanie

Nawilżający i lekko natłuszczający: dzięki tym typowym dla kremu właściwościom intymnym krem nawilżający Vagisan łagodzi dolegliwości spowodowane suchością pochwy i zewnątrz okolic intymnych (uczucie suchości, pieczenie, świąd i ból podczas stosunku płciowego) - całkowicie bez zawartości hormonów. W razie potrzeby krem można stosować przed stosunkiem płciowym, w zasadzie także z prezerwatywami lateksowymi.

Dawkowanie

krem wprowadza się do pochwy za pomocą dołączonego aplikatora. Cylinder aplikatora napełnić do połowy kremem poprzez lekki równomierny nacisk na tubę. Zdjąć aplikator z tuby. Aplikator można wprowadzić do pochwy w pozycji leżącej (na plecach) lub stojącej (jak podczas wprowadzenia tamponu). Przy tym należy ostrożnie i jak najgłębiej wprowadzić aplikator do pochwy. 

Opinie o Vagisan intymny krem nawilżający 50 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Vagisan intymny krem nawilżający 50 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.