Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

Pojemność 5szt.
Postać Plastry
Dostępność

Spis treści:

Urgo na Halluksy plastry 5 sztuk Skład

5 sztuk, rozmiar 4,2 x 7 cm

Urgo na Halluksy plastry 5 sztuk Wskazania

Ochrona halluksów. Do zastosowania w celu skutecznego zmniejszenia ucisku i zapobieganiu otarciom u dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia (młodsze dzieci mogą stosować ten opatrunek pod nadzorem rodziców lub osób dorosłych). 

Urgo na Halluksy plastry 5 sztuk Działanie

Opatrunki URGO na Halluksy z pogrubioną warstwą hydrokoloidową działają jak druga skóra:

skutecznie zmniejszają ucisk na bolące miejsca

zawarta w nich gliceryna działa nawilżająco i zmiękczająco na odcisk i zrogowacenia przyspieszając gojenie

chronią przed możliwymi otarciami i uciskiem,

specjalny kształt opatrunku dopasowuje się do stopy, chroniąc halluksy przed otarciami

Urgo na Halluksy plastry 5 sztuk Dawkowanie

Oczyścić i osuszyć skórę. Należy się upewnić, że na halluksie nie ma żadnych zmian, rany ani zaczerwienienia. Zdjąć przezroczystą folię ochronną (strefa oznaczona strzałką). Ogrzać opatrunek w dłoniach, aby ułatwić jego formowanie. Zdjąć ochronną część ozdobną. Nałożyć opatrunek tak, aby część środkowa znalazła się na halluksie. Usunąć białe skrzydełka ochronne, przykleić opatrunek, wygładzając ostrożnie krawędzie i dociskając je, aby zwiększyć przyleganie. Opatrunek powinien zostać usunięty, kiedy zacznie się marszczyć. Opatrunek nie powinien zostawać na miejscu dłużej niż 2-3 dni. Jeśli nie odpadnie sam, należy go usunąć.

Urgo na Halluksy plastry 5 sztuk Przeciwwskazania

Przeciwwskazany w przypadku zakażonych ran. Przeciwwskazany w przypadku zapalenia tętnic kończyn dolnych. Przeciwwskazany w przypadku zakażonej stopy cukrzycowej.

Urgo na Halluksy plastry 5 sztuk Dodatkowe

Nie przycinać. Produkt jednorazowego użytku. Nie zmieniać położenia już nałożonego opatrunku, nie używać ponownie (ryzyko braku higieny i braku przyczepności). Nie stosować na uszkodzoną skórę lub rany. Zasięgnąć porady lekarza: - jeżeli stan pęcherza się pogarsza lub jeżeli nie ma poprawy, - w przypadku obecności objawów zakażenia (zaczerwienienie, ból, uczucie gorąca, obrzęk wokół rany, ropa itd.), - w razie jakichkolwiek wątpliwości lub dyskomfortu. Pacjenci z cukrzycą powinni stosować optarunki hydrokoloidowe pod kontrolą lekarza lub pielęgniarki. Oprunki hydrokolidowe w połączeniu z wysiękiem tworzą biały żel. W razie pozostania kleistych pozostałości hydrokoloidu na skórze zalecane jest namoczenie w wodzie. Warstwa klejąca zwiększy swoją objętość, straci przyczepność i odklei się od skóry. Nie używać opatrunków dłużej niż przez kolejne 30 dni.

Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

Ochrona halluksów. Do zastosowania w celu skutecznego zmniejszenia ucisku i zapobieganiu otarciom u dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia (młodsze dzieci mogą stosować ten opatrunek pod nadzorem rodziców lub osób dorosłych). 

Działanie

Opatrunki URGO na Halluksy z pogrubioną warstwą hydrokoloidową działają jak druga skóra:• skutecznie zmniejszają ucisk na bolące miejsca• zawarta w nich gliceryna działa nawilżająco i zmiękczająco na odcisk i zrogowacenia przyspieszając gojenie• chronią przed możliwymi otarciami i uciskiem,• specjalny kształt opatrunku dopasowuje się do stopy, chroniąc halluksy przed otarciami

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.