Plaster SALVEQUICK wodoodporny duży 1 sztuka

cena
0,79 zł
Ilość:
Producent Salvequick
Pojemność 1 szt.
Postać leku Plaster

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Salvequick plastry wodoodporne, to specjalne, bardzo dobrze zabezpieczające rany przed zanieczyszczeniami, wilgocią i bakteriami opatrunki. Wyprodukowane ze specjalnego, oddychającego materiału, dobrze przylegają do ciała i są łatwe do usunięcia

Działanie

Salvequick plastry wodoodporne, to opatrunki w których zastosowano nowoczesną technologię mikroperforacji, dzięki której skóra może swobodnie oddychać i przepuszczać parę wodną. Plastry bardzo dobrze przylegają do ciała i łatwo, bezboleśnie można je usunąć. Plaster może pozostawać na ranie przez 24 godziny.

Dawkowanie

Przed założeniem plastra oczyścić i zdezynfekować ranę, następnie przyłożyć opatrunek do rany i mocno docisnąć jego brzegi.

Plaster SALVEQUICK wodoodporny duży 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Plaster SALVEQUICK wodoodporny duży 1 sztuka kupili także:

EcoPlast Hamujące krwawienie sterylne plastry elastyczne 16 sztuk

Hemostatyczna gaza chroni ranę i absorbuje krew, tworząc na powierzchni (żelowy) skrzep, co zabezpiecza przed ponownym krwawieniem i nie ingeruje w naturalny proces gojenia się rany.

- anatomiczny kształt
- ochronne
- wodoodporne
- elastyczne

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.