zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Kategoria Odporność, wzmocnienie organizmu

DLACZEGO Bluebonnet?Od 27 lat Bluebonnet tworzy suplementy tak naturalne, na ile jest możliwe

Obecnie asortyment pełnowartościowej żywności oraz produktów opartych na pełnowartościowej żywności produkowanej na zasadzie „od pola do stołu”, zawierającej składniki organiczne zatwierdzone przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA), jest szerszy niż kiedykolwiek dotąd. Wiele z nich to produkty wolne od alergenów oraz certyfikowane produkty koszerne (KOF-K). Przy rosnącym zapotrzebowaniu na produkty niezawierające modyfikowanych genetycznie organizmów (GMO), wiele z naszych produktów jest ich pozbawiona dlatego też posiadają one pieczęć produktu organicznego Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych. Dla tych wyrobów, które nie posiadają pieczęci produktu organicznego, Bluebonnet ustanowił wewnętrzny standard o niestosowaniu składników modyfikowanych genetycznie. Ten rygorystyczny proces weryfikacji dokładnie kontroluje pochodzenie zarówno składników pokarmowych jak i innych w przypadku każdej receptury. Symbol „nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO)” na butelce to gwarancja, że suplementy stworzone są ze składników, które nie były genetycznie modyfikowane za pomocą procesów nowoczesnej biotechnologii. 

Od 1991 roku Bluebonnet Nutrition  odnajduje wewnętrzną siłę w tym, co w naturze i nauce jest najlepsze, jednocząc je w innowacyjny, rzetelny i trwały sposób.
Zanim zostały wprowadzone Dobre Praktyki Wytwarzania (DPW) dla suplementów żywnościowych, proces produkcyjny Bluebonnet opierał się na Dobrych Praktykach Wytwarzania dla przemysłu farmakologicznego, przekraczając rygorystyczne wymogi ustanowione przez Agencję Żywności i Leków (FDA) i Farmakopeę Stanów Zjednoczonych. Obecnie Bluebonnet posiada Rejestrację DPW otrzymaną od NSF International, czołowej światowej organizacji publicznej do spraw zdrowia i bezpieczeństwa. Ta prestiżowa certyfikacja, opracowana zgodnie z zasadami FDA, poświadcza, że Bluebonnet Nutrition ma wdrożone odpowiednie procedury produkcyjne, metody badawcze, sprzęt i nadzór, potrzebne do spełnienia lub przekroczenia najbardziej rygorystycznych standardów jakości w produkcji naturalnych suplementów żywieniowych

Bluebonnet posiada również certyfikat, pozwalający na produkcję i przechowywanie Organicznych produktów uznanych przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych. Aby móc otrzymać tą certyfikację, Departament Rolnictwa Teksasu sprawdza pochodzenie każdego składnika w suplementach Bluebonnet oznaczonych Znakiem produktu organicznego przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA Organic), docierając do wszystkich gospodarstw, z których pochodzą, w celu sprawdzenia, że spełniają federalne przepisy dotyczące produkcji i przechowywania produktów organicznych, ustanowionych przez Krajowy Program Organiczny (NOP) Departamentu Rolnictwa. Składniki certyfikowane jako organiczne muszą być wytwarzane metodami rolniczymi, które zapewniają cykliczność zasobów, wspierają równowagę ekologiczną oraz zachowują różnorodność biologiczną. Zakaz stosowania syntetycznych środków chemicznych – nawozów, pestycydów, herbicydów, czy nasion. Gospodarstwo musi spełniać rygorystyczne standardy dotyczące antybiotyków, hormonów, promieniowania czy modyfikowania genetycznego przez okres przynajmniej pięciu lat, zanim produkowane w nim wyroby mogą być certyfikowane jako organiczne. Zakład produkcyjny jest certyfikowany jako koszerny przez KOF-K Supervision, co gwarantuje, że składniki każdego suplementu Bluebonnet certyfikowanego jako koszerny zostały zweryfikowane aż do miejsca, w którym zostały wytworzone przy zachowaniu surowych zasad, dotyczących procesów higienicznych.

DLACZEGO Bluebonnet? -Obecna ocena: 5 / 5 . Liczba głosów:1
mgr fizjoterapii Sylwia Szymańska

Tytuł magistra otrzymała na Wydziale Fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Ukończyła również Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku Farmacja medyczna. Dodatkowo posiada wiele kursów i szkoleń z zakresu badań klinicznych oraz prowadzenia biznesu w sektorze farmaceutyczno-medycznym.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.