Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Viscoplast 3M
Adres


Pojemność 3szt.
Postać Kompresy
Dostępność

Spis treści:

Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe 17 nitek 10cm x 10cm 3 sztuki Opis

Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe to wysokiej jakości materiały opatrunkowe. Są to sterylne gazy bielone, 17-nitkowane, złożone z 8 warstw. W opakowaniu znajdują się 3 oddzielnie zapakowane gazy, co pozwala na sterylne przechowywanie pozostałych opatrunków, po otwarciu opakowania i skorzystania tylko z jednej sztuki. Rozmiary produktu to 10 x 10 cm.

Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe 17 nitek 10cm x 10cm 3 sztuki Skład

Jałowe kompresy gazowe Viscoplast są sterylizowane radiacyjnie. Proces ten opiera się na wykorzystaniu promieniowania jonizującego. Wyjałowienie służy do likwidacji w materiale wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, takich jak bakterie, grzyby, przetrwalniki, wirusy itp.  Opatrunek jałowy Viscoplast to 100% bawełna, bielona nadtlenkiem wodoru. Gazy są pakowane pojedynczo.

Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe 17 nitek 10cm x 10cm 3 sztuki Wskazania

Jałowe kompresy opatrunkowe Viscoplast znajdują zastosowanie przy opatrywaniu i pielęgnacji ran oraz przy wykonywaniu czynności przed i pooperacyjnych czy też przed i po zabiegach. 

Opatrunki Viscoplast dedykowane są zarówno do użytku domowego, jak i do zastosowania ambulatoryjnego oraz szpitalnego. Gazy jałowe ze względu na swoje specyficzne właściwości nadają się również do pielęgnacji niemowląt i zastosowań kosmetycznych, takich jak np. demakijaż itp.

Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe 17 nitek 10cm x 10cm 3 sztuki Działanie

Za sprawą swojej jałowości, która ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa przed zakażeniem, opatrunki Viscoplast przeznaczone są do bezpośredniego opatrywania wszelkiego rodzaju ran, będących wynikiem urazów lub zabiegów chirurgicznych. 

Jałowe gazy dzięki swojej strukturze nie przywierają do ran, tak jak innego rodzaju materiały, dlatego stosowane są również na rany oparzeniowe oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie materiału o odpowiedniej przewiewności i nieprzywieralności. Opatrunki jałowe znajdują również szereg innych zastosowań np. w dezynfekcji skóry przed wykonaniem zabiegu lub operacji oraz przy pielęgnacji ciała.


Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe 17 nitek 10cm x 10cm 3 sztuki Dodatkowe

Viscoplast to ceniona marka zajmująca się produkcją szerokiej gamy środków opatrunkowych. Należy ona do jednego z największych innowacyjnych koncernów technologicznych na świecie –3M – którego zakres działania obejmuje również nowoczesne technologie biochemiczne, urządzenia do diagnostyki medycznej i wiele innych produktów, zarówno z dziedziny medycyny i farmakologii, jak i z wielu innych branż.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Jałowe kompresy opatrunkowe Viscoplast znajdują zastosowanie przy opatrywaniu i pielęgnacji ran oraz przy wykonywaniu czynności przed i pooperacyjnych czy też przed i po zabiegach. Opatrunki Viscoplast dedykowane są zarówno do użytku domowego, jak i do zastosowania ambulatoryjnego oraz szpitalnego. Gazy jałowe ze względu na swoje specyficzne właściwości nadają się również do pielęgnacji niemowląt i zastosowań kosmetycznych, takich jak np. demakijaż itp.

Działanie

Za sprawą swojej jałowości, która ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa przed zakażeniem, opatrunki Viscoplast przeznaczone są do bezpośredniego opatrywania wszelkiego rodzaju ran, będących wynikiem urazów lub zabiegów chirurgicznych. Jałowe gazy dzięki swojej strukturze nie przywierają do ran, tak jak innego rodzaju materiały, dlatego stosowane są również na rany oparzeniowe oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie materiału o odpowiedniej przewiewności i nieprzywieralności. Opatrunki jałowe znajdują również szereg innych zastosowań np. w dezynfekcji skóry przed wykonaniem zabiegu lub operacji oraz przy pielęgnacji ciała.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.