Opaska elastyczna z zapinką 8cm x 5m op. 1 Sztuka HARTMANN

cena
2,98 zł
Producent Hartman Paul Polska
Pojemność 1 szt.
Postać leku opaska
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Do podtrzymywania wszelkiego rodzaju opatrunków, jako opatrunek odciążający przy uszkodzeniach układu kostno - stawowego (zwichnięciach i skręceniach).

Działanie

Opaska elastyczna z zapinką; Dobrze tolerowana przez skórę, miękka i przepuszczająca powietrze.

Opinie o Opaska elastyczna z zapinką 8cm x 5m op. 1 Sztuka HARTMANN

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Opaska elastyczna z zapinką 8cm x 5m op. 1 Sztuka HARTMANN kupili także:

Hyal-Drop Multi krople do oczu 10 ml

Hyal-Drop multi to krople szczególnie skuteczne dla ukojenia i nawilżenia oczu w przypadku problemu "suchego oka", wynikającego z wpływu zewnętrznych czynników środowiskowych lub związanego z wiekiem. W warunkach fizjologicznych, wilgotność rogówki utrzymana jest dzięki warstwie płynu łzowego. Jeśli jego ilość lub jakość jest niewystarczająca dochodzi do wysychania rogówki i spojówek, a w konsekwencji powstawanie zespołu suchego oka. Towarzyszą temu objawy takie jak pieczenie, uczucie piasku w oku, nadwrażliwość na światło. 

Krople Hyal drop multi zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem płynu łzowego oka. Roztwór kwasu hialuronowego dobrze przylega do powierzchni rogówki i spojówek, zapewniając im długotrwałe nawilżenie. Krople w delikatny i naturalny sposób odświeżają i łagodzą suche, wrażliwe oczy. Ich zastosowanie do worka spojówkowego przynosi ulgę dla oczu zmęczonych, podrażnionych oraz nadmiernie łzawiących.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.