product-image
Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe 17 nitek 7,5cm x 7,5cm 3 sztuki
1.13 zł

Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe 17 nitek 7,5cm x 7,5cm 3 sztuki


Brak ocen

Producent
Pojemność
3szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.38 zł

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
1.13 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Zamów i opłać do 13:00, odbierz w waptece w 1h.

Opis

Wysokiej jakości, 8-warstwowe, jałowe kompresy opatrunkowe Viscoplast wykonane z bielonej, bawełnianej gazy 17-nitkowanej, pakowane pojedynczo w opakowania zawierające 3 sztuki opatrunków. Kompresy jałowe 75 x 75 cm.

Skład

Viscoplast kompresy opatrunkowe jałowe są w 100 procentach bawełniane, sterylne, bielone nadtlenkiem wodoru i wyjałowione radiacyjnie za pomocą promieniowania jonizującego, które skutecznie likwiduje wszelkiego rodzaju drobnoustroje, takie jak grzyby, bakterie, wirusy, przetrwalniki itp.

Wskazania

Jałowe kompresy bawełniane w postaci gazy mają szerokie zastosowanie medyczne, pielęgnacyjne, a także kosmetyczne. Jest to jeden z najpowszechniej używanych środków opatrunkowych przeznaczonych do opatrywania, dezynfekcji, bandażowania i ochrony różnego rodzaju ran powstałych w wyniku urazu, zabiegu lub operacji. 

Sterylne kompresy opatrunkowe Viscoplast wykorzystywane są w szpitalach oraz innych placówkach medycznych, a także w warunkach domowych. Są przydatne w przygotowaniach do zabiegów i operacji, w ich trakcie, a także w rekonwalescencji i pielęgnacji pozabiegowych ran i świeżych blizn. 

Jałowe kompresy opatrunkowe Viscoplast ze względu na swoją strukturę pozwalają na swobodny przepływ powietrza i nie przywierają do rany tak, jak inne materiały (np. wata). Z tego względu często stosowane są również przy ranach oparzeniowych. Odznaczają się przy tym dużą chłonnością. Zabezpieczają i tamują krwawienia oraz wysięki z ran. Kompresy jałowe z gazy opatrunkowej odporne są również na działanie wysokich temperatur. Gaza sprawdza się także w kosmetyce m.in. do demakijażu.

Dodatkowe

Marka Viscoplast zajmuje się produkcją różnego rodzaju środków opatrunkowych. Jest ona częścią światowego koncernu 3M, który działa m.in. w branży medycznej i farmaceutycznej, oferując nowoczesne technologie biochemiczne i farmakologiczne czy sprzęt do diagnostyki medycznej. Innymi środkami opatrunkowymi Viscoplast dostępnymi w sprzedaży są różnego rodzaju plastry opatrunkowe, opaski uciskowe, paski do zamykania ran czy rolki opatrunkowe w rolce.

Producent

Postać

Stosowanie

Jałowe kompresy bawełniane w postaci gazy mają szerokie zastosowanie medyczne, pielęgnacyjne, a także kosmetyczne. Jest to jeden z najpowszechniej używanych środków opatrunkowych przeznaczonych do opatrywania, dezynfekcji, bandażowania i ochrony różnego rodzaju ran powstałych w wyniku urazu, zabiegu lub operacji. Sterylne kompresy opatrunkowe Viscoplast wykorzystywane są w szpitalach oraz innych placówkach medycznych, a także w warunkach domowych. Są przydatne w przygotowaniach do zabiegów i operacji, w ich trakcie, a także w rekonwalescencji i pielęgnacji pozabiegowych ran i świeżych blizn. Jałowe kompresy opatrunkowe Viscoplast ze względu na swoją strukturę pozwalają na swobodny przepływ powietrza i nie przywierają do rany tak, jak inne materiały (np. wata). Z tego względu często stosowane są również przy ranach oparzeniowych. Odznaczają się przy tym dużą chłonnością. Zabezpieczają i tamują krwawienia oraz wysięki z ran. Kompresy jałowe z gazy opatrunkowej odporne są również na działanie wysokich temperatur. Gaza sprawdza się także w kosmetyce m.in. do demakijażu.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem