FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml

cena
30,14 zł
Ilość:
Producent Salus Haus
Pojemność 250 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Floradix KINDERVITAL występuje w formie płynnej, dzięki temu zawarte w nim składniki odżywcze są łatwiej przyswajane niż te, które znajdują się w różnych tabletkach czy pastylkach do żucia.

Preparat zawiera 9 najważniejszych witamin i wapń. W jego skład wchodzą także wyselekcjonowane ekstrakty z anyżu, kolendry i rumianku – pobudzają one apetyt i wspomagają trawienie.

Floradix KINDERVITAL jest pozbawiony alkoholu, wszelkich substancji pochodzenia zwierzęcego, dodatków syntetycznych, konserwantów i chemicznych barwników. Nie zawiera drożdży, glutenu, orzechów i laktozy, a zatem jest bezpieczny dla dzieci uczulonych na te substancje.

Działanie

Floradix KINDERVITAL zawiera najważniejsze składniki odżywcze, które wzmacniają kości i zęby, zapewniają dobry wzrok, prawidłową równowagę i koordynację ruchów oraz wspomagają ogólny rozwój młodego organizmu i dostarczają mu energii niezbędnej do regularnej aktywności fizycznej i prawidłowego wzrostu tkanki mięśniowej.

FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml kupili także:

Tantum Verde aerozol 30 ml

Tantum Verde to znany lek w aerozolu stosowany podczas infekcji górnych dróg oddechowych celem zmniejszenia obrzęku i bólu gardła. 

Zawiera w swoim składzie 1,5 mg chlorowodorku benzydaminy o najwyższej jakości (Producent zapewnia min. 99% czystości związku oraz produkcję wg najwyższych standardów unijnych). 

Produkt ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, miejscowo znieczulające i antyseptyczne a przy tym dobrze przenika przez błony śluzowe precyzyjnie gromadząc się w zmienionych zapalnie tkankach. Zarówno aerozol, jak roztwór, można stosować w przypadkach zapalenia błon śluzowych po radioterapii, po zabiegach operacyjnych w stomatologii i laryngologii, a także po intubacji. 

Dzięki precyzyjnemu, opatentowanemu aplikatorowi Tantum Verde może być stosowany także przez najmłodsze dzieci. Aplikator bezpiecznie rozpyla roztwór bezpośrednio na źródło bólu, a całe miejsce zapalenia jest równomiernie pokryte płynem z substancją czynną nie powodując dyskomfortu. Lek ma przyjemny smak, co jest szczególnie istotne przy dawkowaniu u małych pacjentów. 

I opakowanie zapewnia do 180 aplikacji leku. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.