FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml

Nowa cena
cena
27,89 zł
Producent Salus Haus
Pojemność 250 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Floradix KINDERVITAL występuje w formie płynnej, dzięki temu zawarte w nim składniki odżywcze są łatwiej przyswajane niż te, które znajdują się w różnych tabletkach czy pastylkach do żucia.

Preparat zawiera 9 najważniejszych witamin i wapń. W jego skład wchodzą także wyselekcjonowane ekstrakty z anyżu, kolendry i rumianku – pobudzają one apetyt i wspomagają trawienie.

Floradix KINDERVITAL jest pozbawiony alkoholu, wszelkich substancji pochodzenia zwierzęcego, dodatków syntetycznych, konserwantów i chemicznych barwników. Nie zawiera drożdży, glutenu, orzechów i laktozy, a zatem jest bezpieczny dla dzieci uczulonych na te substancje.

Działanie

Floradix KINDERVITAL zawiera najważniejsze składniki odżywcze, które wzmacniają kości i zęby, zapewniają dobry wzrok, prawidłową równowagę i koordynację ruchów oraz wspomagają ogólny rozwój młodego organizmu i dostarczają mu energii niezbędnej do regularnej aktywności fizycznej i prawidłowego wzrostu tkanki mięśniowej.

FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml kupili także:

Bioaron witamina D 400j.m. 30 kapsułek

Bioaron D 400 jest dietetycznym środkiem specjalnego przeznaczenia medycznego stosowanego w przypadkach niedoborów witaminy D u niemowląt, dzieci i dorosłych oraz w stanach zagrożenia krzywicą u dzieci i niemowląt. 

Najlepszym i najzdrowszym z pokarmów dla niemowląt jest mleko matki, jednak nawet w nim nie występuje wystarczająco dużo wartości odżywczych niezbędnych do wzrostu i rozwoju maluchów. Z uwagi na to w składzie preparatu Bioaron D 400 znajduje się witamina D, która zapewnia właściwe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni, utrzymuje w zdrowiu i dobrej kondycji układ kostny oraz zęby a także wspiera prawidłowy rozwój i wzrost kości u dzieci. 

BOIRON Oscillococcinum mikrogranulki 6 dawek

Boiron Oscillococcinum to homeopatyczny lek w postaci granulek podawanych doustnie pod język w stanach grypy, przeziębienia i innych infekcji wirusowych i bakteryjnych o charakterze grypopodobnym. 

Zasadniczo leku nie trzeba popijać wodą, wystarczy umieścić dawkę pod językiem. Jeśli jednak u dzieci wystąpi taka konieczność, można podać preparat po rozpuszczeniu go w niewielkiej ilości wody i podać łyżeczką. 

Postać leku dawkowana w małych tubkach sprawia, że można zażyć lek w każdej chwili biorąc go ze sobą nie ryzykując rozsypania granulatu. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.