FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml

Producent Salus Haus
Pojemność 250 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Floradix KINDERVITAL występuje w formie płynnej, dzięki temu zawarte w nim składniki odżywcze są łatwiej przyswajane niż te, które znajdują się w różnych tabletkach czy pastylkach do żucia.

Preparat zawiera 9 najważniejszych witamin i wapń. W jego skład wchodzą także wyselekcjonowane ekstrakty z anyżu, kolendry i rumianku – pobudzają one apetyt i wspomagają trawienie.

Floradix KINDERVITAL jest pozbawiony alkoholu, wszelkich substancji pochodzenia zwierzęcego, dodatków syntetycznych, konserwantów i chemicznych barwników. Nie zawiera drożdży, glutenu, orzechów i laktozy, a zatem jest bezpieczny dla dzieci uczulonych na te substancje.

Działanie

Floradix KINDERVITAL zawiera najważniejsze składniki odżywcze, które wzmacniają kości i zęby, zapewniają dobry wzrok, prawidłową równowagę i koordynację ruchów oraz wspomagają ogólny rozwój młodego organizmu i dostarczają mu energii niezbędnej do regularnej aktywności fizycznej i prawidłowego wzrostu tkanki mięśniowej.

Opinie o FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 1

Klienci, którzy kupili FLORADIX KINDERVITAL dla dzieci 250ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.