zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Medana Pharma
Adres


Pojemność 10ml
Postać Krople
Dostępność

Spis treści:

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w uzupełnianiu niedoborów witaminy D u niemowląt i dzieci od 6. miesiąca życia.

Dawkowanie

Doustnie. Niemowlęta i dzieci karmione piersią: 1 kaps. lub 1 dawka (jedno naciśnięcie dozownika) 1 raz dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przy karmieniu mieszanym należy ustalić dawkę indywidualnie uwzględniając zawartość witaminy D w podawanym mleku modyfikowanym. Podaż witaminy D z pokarmu kobiecego nie musi być uwzględniana ze względu na bardzo niskie stężenie. Sposób podania. Kaps.: należy przekręcić i oderwać końcówkę, a następnie wycisnąć zawartość do wcześniej przygotowanej porcji mleka matki lub bezpośrednio do buzi dziecka. Należy zachować ostrożność, aby nie upuścić kapsułki do ust dziecka (możliwość zakrztuszenia) oraz delikatnie naciskać kapsułkę, by nie doprowadzić do gwałtownego rozprysku płynu. Zawartość kapsułki należy zużyć bezpośrednio po otworzeniu. Krople: z butelki należy odkręcić zakrętkę z pierścieniem zabezpieczającym a następnie nakręcić dozownik; krople można podawać z wcześniej przygotowaną porcją mleka matki lub bezpośrednio do buzi dziecka.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Do postępowania dietetycznego w uzupełnianiu niedoborów witaminy D u niemowląt i dzieci od 6. miesiąca życia.

Kluczowy składnik

witamina D

Rejestracja

suplement diety

Justyna
ibuvit d to łatwe do podania witaminy. pełna gama dawek, dla starszej córki podajemy ibuvit d 1000 dla maluszka ibuvit d 600 . ibuvit d krople mają pompkę, która ułatwia dawkowanie, wydajność też bez zarzutu. polecam szczególnie osobom, które cenią wygodę bo ten produkt jest naprawdę banalny do podania .

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.