zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 60szt
Postać Tabletki
Dostępność

Spis treści:

Skład

granulowany tlenek magnezu, środek wypełniający (celuloza), korektor kwasowości (fosforan wapnia) i środki przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać ryby, skorupiaki, mleko i soję.

Składniki odżywcze w 1 tabletce:

Magnez375 mg100%
Działanie
  • Duża dawka w jednej tabletce
  • Większa koncentracja w komórkach
  • Obniżanie poziomu trójglicerydów i cholesterolu

Magnez jest jednym z najważniejszych mikroelementów w naszym organizmie. Jest niezbędnym elementem zarządzania energią w komórkach, uaktywnia ponad 300 enzymów oraz reguluje działanie wielu hormonów. Stanowi podstawowy składnik budulcowy błon komórkowych oraz DNA. Ma zbawienny wpływ na układ naczyniowo sercowy, zapobiega niedotlenieniu i działa przeciwskurczowo. Jest niezbędny do mineralizacji kości, a także zapobiega skutkom stresu, uczuleniom czy zapaleniom.

Jak wykazują najnowsze badania, magnez w formie tlenku mimo tego, że wchłania się słabiej od innych form dostępnych na rynku, ma jednak specyficzne właściwości większej akumulacji w komórkach oraz zdecydowanie bardziej obniża poziom trójglicerydów oraz cholesterolu LDL. Jest więc szczególnie wskazany osobom borykającym się z problemami miażdżycowymi.

Dawkowanie

Jako uzupełnienie diety, jedna (1) tabletka dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od światła słonecznego.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Działanie

Duża dawka w jednej tabletceWiększa koncentracja w komórkachObniżanie poziomu trójglicerydów i cholesteroluMagnez jest jednym z najważniejszych mikroelementów w naszym organizmie. Jest niezbędnym elementem zarządzania energią w komórkach, uaktywnia ponad 300 enzymów oraz reguluje działanie wielu hormonów. Stanowi podstawowy składnik budulcowy błon komórkowych oraz DNA. Ma zbawienny wpływ na układ naczyniowo sercowy, zapobiega niedotlenieniu i działa przeciwskurczowo. Jest niezbędny do mineralizacji kości, a także zapobiega skutkom stresu, uczuleniom czy zapaleniom.Jak wykazują najnowsze badania, magnez w formie tlenku mimo tego, że wchłania się słabiej od innych form dostępnych na rynku, ma jednak specyficzne właściwości większej akumulacji w komórkach oraz zdecydowanie bardziej obniża poziom trójglicerydów oraz cholesterolu LDL. Jest więc szczególnie wskazany osobom borykającym się z problemami miażdżycowymi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.