Zdrovit Litorsal 24 szt. + Zdrovit Magnez z Witamina B6

Producent Zdrovit
Pojemność 24 szt.
Postać Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Zdrovit Litorsal 24 tabletki musujące: 1 tabletka o masie 4300mg zawiera: glukoza 400mg, sód 264mg, potas 100mg, witamina C 60mg.

 

Zdrovit Magnez z witaminą B6 tabletki musujace: 1 tabletka zawiera: witamina B6 0,67mg, magnez 100mg.

Wskazania

Zdrovit Litorsal 24 tabletki musujące: Litorsal Zdrovit szybko gasi pragnienie i pomaga zachować równowagę wodno-elektrolitową organizmu, dzięki zawartości niezbędnych minerałów i witamin (sód, glukoza, witamina C). Zalecany w celu uzupełnienia strat płynów powstałych w wyniku pocenia się w upalne dni lub w czasie wysiłku fizycznego.

Zdrovit Magnez z witaminą B6 tabletki musujace: Synergiczne działanie magnezu i witaminy B6 wpływa łagodząco na ośrodkowy układ nerwowy, nie zaburzając zdolności uczenia się i koncentracji. Magnez przyczynia sie do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, jak również przyczynia sie do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

Zdrovit Litorsal 24 tabletki musujące: tabletkę musującą rozpuścić w 200 ml wody. Pić do ugaszenia pragnienia, niezależnie od posiłku. Zaleca się maksymalnie 3 tabletki dziennie.

 

Zdrovit Magnez z witaminą B6 tabletki musujace: 1 tabletkę rozpuścić w szklance wody. Zaleca się maksymalnie 3 tabletki dziennie.

Opinie o Zdrovit Litorsal 24 szt. + Zdrovit Magnez z Witamina B6

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.