Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

Pojemność 40ml
Postać Spray
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Urgo Opatrunek w sprayu 40 ml Wskazania

URGO Filmogel® opatrunek w sprayu należy stosować na rany, otarcia i zadrapania.

Urgo Opatrunek w sprayu 40 ml Działanie

URGO Filmogel® opatrunek w sprayu wskazany do stosowania na rany, otarcia i zadrapania. Idealnie utrzymuje się na ranach w trudno dostępnych miejscach, takich jak kolana i łokcie, gdzie zwykły plaster może się odklejać, dlatego opatrunek w sprayu jest idealnym towarzyszem na każde wakacje z dziećmi. 

Przyspiesza gojenie ran – pozwala oddychać skórze

Chroni ranę przed czynnikami zewnętrznymi

Jest przezroczysty, elastyczny i wodoodporny 

Wystarcza na 40 aplikacji

Urgo Opatrunek w sprayu 40 ml Dawkowanie

Preparat należy aplikować na oczyszczoną i osuszoną ranę z odległości 5-10 cm. Pozostawić na 1 minutę do momentu powstania ochronnej powłoki. Należy stosować tak często jak to konieczne. Opatrunek ulega samoistnemu wchłonięciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Urgo Opatrunek w sprayu 40 ml Przeciwwskazania

Ze względu na brak badań, stosowanie produktu u kobiet w ciąży i karmiących piersią nie jest zalecane. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.  

Urgo Opatrunek w sprayu 40 ml Dodatkowe

Nie należy stosować na rany zakażone, rany głębokie, sączące się, takie jak oparzenia. Nie należy stosować w obrębie twarzy. Nie należy wdychać oparów. Po zastosowaniu może powodować mrowienie. Należy unikać kontaktu z oczami. Działa drażniąco na oczy. W przypadku zatkania końcówki aplikatora przez utworzony film, należy go zdrapać w celu uzyskania lepszego rozpylania.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

URGO Filmogel® opatrunek w sprayu należy stosować na rany, otarcia i zadrapania.

Działanie

URGO Filmogel® opatrunek w sprayu wskazany do stosowania na rany, otarcia i zadrapania. Idealnie utrzymuje się na ranach w trudno dostępnych miejscach, takich jak kolana i łokcie, gdzie zwykły plaster może się odklejać, dlatego opatrunek w sprayu jest idealnym towarzyszem na każde wakacje z dziećmi.  • Przyspiesza gojenie ran – pozwala oddychać skórze • Chroni ranę przed czynnikami zewnętrznymi • Jest przezroczysty, elastyczny i wodoodporny  • Wystarcza na 40 aplikacji

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.