zdjecie zdjecie

Thermofocus 0700A2 termometr bezdotykowy 1 sztuka

Producent Laboratories4u
Pojemność 1 szt.
Postać Urządzenie
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Wskazania

THERMOFOCUS ESSENTIAL 0700A2 termometr bezkontaktowy. Thermofocus jest pierwszym na świecie bezkontaktowym termometrem, który dokonuje pomiaru temperatury ciała bez kontaktu ze skórą czy błonami śluzowymi.

Działanie

Dane techniczne: Thermofocus podczas każdego pomiaru wykonuje, w czasie każdej jednej setnej sekundy sekwencję 125 odczytów, które następnie zostają analizowane z uwzględnieniem temperatury otoczenia, aż do ukazania wyniku na wyświetlaczu właściwej temperatury ciała.

Prawidłową odległość między skórą a termometrem jest łatwo określić dzięki systemowi LED emitującemu dwie wiązki światła (całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe światło). Możemy dokonać zmian w kalibracji termometru do pomiaru temperatury:

- w ustach

 - w odbycie

 - pod pachą

3 referencyjne miejsca pomiaru temperatury na ciele człowieka:

czoło - Idealne miejsce do pomiaru temperatury: bez włosów, blisko mózgu, który jest najważniejszym i delikatnym narządem w organizmie. W zależności od tego, co spowodowało gorączkę, zwykle głowa jest pierwszym miejscem, gdzie wzrasta temperatura.

powieka - Zalecany pomiar u osób, które mają spoconą skórę na czole. Zalecany również dla osób z pomarszczoną skórą na czole, gdzie pomiar temperatury może okazać się niewłaściwy.

żyła szyjna - Pomiar dokonujemy ok. 1 cm poniżej ucha (u dzieci), ok. 2 cm poniżej ucha (dorośli) i przesuwając termometr podczas pomiaru do 5 cm prostopadle do szyi

Termometr THERMOFOCUS:

Uwzględnia temperaturę otoczenia

Nie trzeba go włączać - jest zawsze gotowy do pomiaru

10.000 pomiarów na jednych bateriach

Dostępny dla każdego

Żywotność termometru 10 lat

Instrukcja w języku polskim

Gwarancja 24 miesiące

Opinie o Thermofocus 0700A2 termometr bezdotykowy 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.