product-image
Microlife NC 200 termometr bezdotykowy
109.89 zł

Microlife NC 200 termometr bezdotykowy


5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(3)


Producent
Microlife

ul. Biesiadna 7, 35-304 Rzeszów

Pojemność
1szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 109.89 zł

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
109.89 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Zamów i opłać do 13:00, odbierz w waptece w 1h.

Opis

Bezkontaktowy termometr Microlife NC 200 – wyrób medyczny o ergonomicznym kształcie, który pozwala na pomiar temperatury ciała, otoczenia oraz przedmiotu Nie wymaga kontaktu ze skórą. Urządzenie wykorzystuje promieniowanie IR oraz technologię 3 sekund, podczas których skanuje aż 36 punktów na czole. Posiada podświetlany ekran i możliwość wyłączenia sygnału dźwiękowego, co pomaga zwiększyć komfort użytkowania, zwłaszcza nocą, gdy dziecko śpi. Ulepszony czujnik podczerwieni oraz podzespoły, wspomagają dokładny pomiar. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.

Zawartość opakowania

Termometr Microlife NC 200. eleganckie etui, 2 baterie.

Przeznaczenie produktu

Wyrób medyczny należy stosować do kontroli temperatury ciała dzieci i dorosłych, a także innych substancji, np. mleka w butelce, wody w wannie czy temperatury otoczenia. Urządzenie dokonuje automatycznego pomiaru ciepłoty (po wykryciu optymalnej odległości) poprzez pomiar energii cieplnej podczerwieni, którą czoło, lub inne powierzchnie emitują. Soczewka pochłania tę energię, a zmierzona wartość pojawia się na wyświetlaczu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zapoznać się z ulotką/instrukcją obsługi/instrukcją użycia dołączoną do wyrobu.

Aby wykonać pomiar ciepłoty ciała z automatycznym wykrywaniem odległości, należy włączyć urządzenie i wycelować do środka czoła. Na ekranie pojawi się odliczanie, a po 3 sekundach długi sygnał informuje o zakończeniu pomiaru. Tak samo postępować w przypadku monitorowania temperatury przedmiotu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Rostyslav
Nie polecam. Pomary różnią się o 1!!!!!! stopień. Zmierzyłem Microlifem na czole-37.4, doustny termometr-38.7. I tak sprawdzałem chyba z 10 razy, nie mogłem w to uwierzyć. I ciągle piszczy, tylko dziecko się budzi.

ocena ocena ocena ocena ocena
Maja
Termometr microlife nc 200 jest bardzo wygodny i prosty w użyciu. W zamiarze zakupu tego modelu utwierdziły mnie pozytywne opinie innych użytkowników (microlife nc 200 opinie). Termometr jest już z nami ponad rok i nigdy nie zawiódł. Duży plus za możliwość automatycznego dokonania pomiaru już w odległości około 5cm. Cena dość wysoka, ale mimo to uważam, że produkt godny rekomendacji. Polecam

ocena ocena ocena ocena ocena
Dorota
Dla mnie bardzo dobry. Dostałam go w prezencie rok temu po urodzeniu Jasia i do dziś działa bez zarzutu :)

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem