Braun Thermoscan 7 IRT6520 termometr elektroniczny do ucha z Age Precision® 1 sztuka

Producent Braun
Pojemność 1 szt.
Postać Termometr
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu


Wskazania

Najważniejsze cechy termometru do ucha Braun ThermoScan 7

- Technologia polecana przez lekarzy.

- Technologia Age Precision® dopasowująca wynik pomiaru do wieku dziecka.

- Kolorowa interpretacja wyników pomiaru, ułatwia szybką ocenę temperatury.

- Podgrzewana końcówka termometru przyjemna podczas badania, oraz zapewnia precyzję pomiaru.

- System ExacTemp® -sygnał świetlny i dźwiękowy pomagający właściwie umieścić termometr w uchu.

- Bardzo szybki i precyzyjny pomiar. Delikatny dla uszu Twojego dziecka.

- Wyświetlacz z funkcją nocnego podświetlenia. 

- Pamięć 9 ostatnich pomiarów temperatury.

- Higieniczne, jednorazowe nakładki na termometr ułatwiają utrzymać czystość i precyzję pomiarów,Najważniejsze cechy termometru do ucha Braun ThermoScan 7

Działanie

Technologia Age Precision® - masz pewność - Badania wykazują, że definicja gorączki zmienia się wraz z wiekiem pajenta. Biorąc pod uwagę ten fakt temperatura uznana za normalną u dziecka w wieku 4 lat, może być stanem gorączkowym u noworodka.  Aby uniknać złych wyników i złej interpretacji temperatury Braun opracował jedyną w swoim rodzaju technologię Age Precision®. Krótko mówiąc Age Precision® pomaga prawidłowo zinterpretować wynik pomiaru temperatury u dziecka z uwzględnieniem jego wieku.

Mierzenie temperatury z Age Precision® jest łatwe - Dzięki nowej technologii Age Precision® możesz zmierzyć temperaturę dziecku lub innemu członkowi rodziny i prawidłowo zinterpretować wynik pomiaru w trzech prostych krokach:

- Ustaw wiek swojego dziecka za pomocą przycisku Age Precision®.

- Zmierz temperaturę.

- Zależny od wyniku pomiaru kolor podświetlenia wyświetlacza pomoże właściwie go zinterpretować i podjąć odpowiednie działania – zielony (normalna temperatura), żółty (podwyższona temperatura) i czerwony (wysoka temperatura).

Zadaniem funkcji Age Precision® jest ostrzeganie Cię w przypadku, gdy odczyt temperatury powinien wzbudzić Twój niepokój, w oparciu o szeroko akceptowane kryteria.

Precyzyjny pomiar temperatury w uchu - Ucho jest doskonałym miejscem do przeprowadzania pomiarów temperatury ciała, ponieważ do błony bębenkowej dopływa ta sama krew, która przepływa przez ośrodek kontroli temperatury ciała w mózgu. Termometr Braun Thermoscan mierzy promieniowanie podczerwone emitowane przez błonę bębenkową ucha i otaczającą ją tkankę. Idealnie nadaje się do mierzenia temperatury (w warunkach domowych) nawet u niemowląt dzięki niewielkiej i miękkiej sondzie. Stosowany w gabinetach lekarskich oraz przez personel w szpitalach. Dokładność pomiaru, która wynosi do dwóch dziesiątych stopnia sprawia, że jest to najlepszy wybór dla profesjonalistów, ale także dla każdej rodziny.

Kolorowa interpretacja wyników - Dzięki technologii AgePrecision urządzenie umożliwia odpowiednio zinterpretować wynik, biorąc pod uwagę wiek dziecka lub członka rodziny. Po zmierzeniu temperatury Thermoscan Braun 7 IRT 6520 termometr douszny wyświetli odpowiedni kolor:

kolor zielony - normalna temperatura

kolor żółty - podwyższona temperatura (stan podgorączkowy) 

kolor czerwony - wysoka temperatura

Innowacyjny system ExacTemp prawidłowego pomiaru - W ciągu kilku sekund sygnał świetlny i dźwiękowy potwierdza poprawność położenia termometru  i zmierzoną temperaturę.

Podgrzewana głowica - W przeciwieństwie do innych termometrów dousznych, BRAUN ThermoScan 7 posiada podgrzewaną końcówkę co redukuje ochłodzenie miejsca, w którym mierzymy temperaturę, a co za tym idzie pozwala na dokładny odczyt temperatury oraz mniejszą dokuczliwość dla dziecka. Podczas pomiaru temperatury miękka, delikatna głowica podgrzewa się do 34° C nie powodując stresu.

Higiena i precyzja pomiarów - W standardowym zestawie jest: 21 sztuk jednorazowych kapturków zapewniających higienę, Termometr do ucha Braun  ThermoScan® 7 - IRT6520 to bezpośredni następca modelu Thermoscan IRT 4520.

Opinie o Braun Thermoscan 7 IRT6520 termometr elektroniczny do ucha z Age Precision® 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.