zdjecie zdjecie

SofLens 59 soczewki kontaktowe o mocy -5,75 dioptrii 6 sztuk

Producent Bausch + Lomb
Pojemność 6szt.
Postać Soczewki
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

SofLens 59 to soczewki przeznaczone dla osób, które są krótkowidzami lub dalekowidzami. Materiał, z którego wykonano soczewki SofLens 59 to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (na poziomie 59%) pozwala osiągnąć najwyższy komfort noszenia soczewek.

Skład

Parametry soczewki:

Moc: -0.50D do -9.00D i +0.50D do +6.00D

Krzywizna: 8.60 Średnica: 14.20

Wskazania

Odbiorcami soczewek jest każdy, kto zmaga się krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Powinny wypróbować je osoby mające kłopot z doborem soczewek przez zjawisko suchego oka. Doskonała propozycja dla tych, którzy szukają wysokiej klasy soczewek w atrakcyjnej cenie.

Działanie

Specjalna budowa soczewki SofLens 59 zapewnia doskonałą ostrość widzenia i zmniejsza interakcję pomiędzy soczewką i powieką w trakcie mrugania. Zastosowana innowacyjna technologia UniFit pozwala na równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz łagodne i komfortowe przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami.

Dawkowanie

Soczewki SofLens 59 są soczewkami miesięcznymi do stosowania dziennego, a więc po zdjęciu ich z oka należy je dokładnie wyczyścić a następnie odłożyć na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem

Opinie o SofLens 59 soczewki kontaktowe o mocy -5,75 dioptrii 6 sztuk

Ilona

Soczewki to super rozwiązanie. Uwielbiam soczewki

Violetta

Muszę przyznać, że jest to świetny produkt. Cena również na duży plus.

Renata

Soczewki kontaktowe SofLens to zdecydowanie moje ulubione. Łatwo się zakłada i są bardzo komfortowe.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.