zdjecie zdjecie

SofLens Daily soczewki kontaktowe jednodniowe o mocy -1,00 dioptrii 30 sztuk

Producent Bausch + Lomb
Pojemność 30szt.
Postać Soczewki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Moc: -1,00

Parametry soczewki:

Krzywizna: 8.60

Średnica: 14.2

Skład

Soczewki zawierają hilafilcon B, 59% wody, zanurzone w roztworze soli fizjologicznej zawierającej bufor boranowy.

Wskazania

Odbiorcami soczewek jest każdy, kto zmaga się krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Powinny wypróbować je osoby mające kłopot z doborem soczewek przez zjawisko suchego oka. Doskonała propozycja dla tych, którzy szukają wysokiej klasy soczewek w atrakcyjnej cenie.

Działanie

Specjalna budowa soczewki SofLens zapewnia doskonałą ostrość widzenia i zmniejsza interakcję pomiędzy soczewką i powieką w trakcie mrugania. Zastosowana innowacyjna technologia pozwala na równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz łagodne i komfortowe przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o SofLens Daily soczewki kontaktowe jednodniowe o mocy -1,00 dioptrii 30 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.