EGIS Pharmaceuticals - producent leków i suplementów | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 39

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

EGIS Pharmaceuticals - producent leków i suplementów | Wapteka.pl

(39)

-

... 2
... 2

Egis Pharmaceuticals - charakterystyka marki

Egis Pharmaceuticals to firma farmaceutyczna, która zajmuje się głównie produkcją leków przeznaczonych do terapii schorzeń dotyczących układu krążenia oraz układu nerwowego. Jest to marka, która cieszy się uznaniem i stabilną pozycją w całej Europie Centralnej. Leki spod szyldu Egis Pharmaceuticals można nabyć w aż 18 krajach. Działalność firmy obejmuje nie tylko samą produkcję preparatów leczniczych, ale także sprzedaż, marketing i prowadzenie badań. Celem przedsiębiorców jest również produkcja zamienników popularnych substancji w przystępnych cenach. Siedziba oraz zakłady produkcyjne znajdują się na terenie Węgier.


Leki na receptę z oferty Egis Pharmaceuticals

Pierwszą grupą leków na receptę, oferowanych przez firmę farmaceutyczną Egis Pharmaceuticals, są środki stosowane w leczeniu psychiatrycznym - głównie w epizodach depresyjnych, zaburzeniach lękowych czy napadach paniki. Są to m.in Escitil zawierający escitalopram, Stimuloton, którego składnikiem czynnym jest sertralina czy Valexin z wenlafaksyną. Wszystkie wymienione leki należą do popularnych środków typu SNRI lub SSRI i są polecane ze względu na przystępną cenę w porównaniu z innymi preparatami zawierającymi te same składniki aktywne. Egis Pharmaceuticals oferuje także pochodne benzodiazepin. Ten koncern farmaceutyczny proponuje także środki hormonalne, leki przeciwbólowe i środki znieczulające. 


Jakie suplementy produkuje Egis Pharmaceuticals?

Egis Pharmaceuticals to nie tylko specjalistyczne środki na receptę. Firma zajmuje się również produkcją suplementów, zestawów witamin i leków przeciwbólowych, które można stosować bez formalnego zalecenia lekarza. Suplementy wspomagające pamięć, odporność czy trawienie dostępne są w formie ułatwiającej codzienne stosowanie. Klienci aptek często kupują żele z lini DIP - mają one właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Wszystkie produkty oferowane przez Egis Pharmaceuticals są produkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. 


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem