Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres

ul. Wołoska 22, 02-675 Warsaw, Poland

Pojemność 10szt.
Postać Czopki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków Skład

Jeden czopek zawiera 60 mg ibuprofenu.

Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków Wskazania

Nurofen należy do leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Substancję leczniczą stanowi ibuprofen, który łagodzi ból, posiada działanie przeciwzapalne oraz zbija podwyższoną temperaturę.

Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków Działanie

Nurofen dla dzieci to dobre rozwiązanie, gdy dziecko nie może przyjąć leku droga doustną np. podczas wymiotów. Do stosowania u dzieci od 3.miesiąca życia o wadze powyżej 6 kg.
- Objawowe leczenie bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego.
- Objawowe leczenie gorączki.
Produkt leczniczy Nurofen dla dzieci w czopkach stosuje się, gdy podanie produktu w formie doustnej jest niemożliwe lub gdy występują wymioty.

Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków Dawkowanie

Dla dzieci o wadze od 6 do 8 kg: dawka początkowa to 1 czopek.  W razie potrzeby 1 czopek po 6 do 8 godzinach.  Nie stosować więcej niż 3 czopki w ciągu doby.
Dla dzieci o wadze od 8 do 12,5 kg: dawka początkowa to 1 czopek.  W razie potrzeby, 1 czopek po 6 godzinach. Nie stosować więcej niż 4 czopki w ciągu doby.

Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Nurofen dla dzieci jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na ibuprofen lub inne podobne leki przeciwbólowe (z grupy NLPZ) lub którykolwiek z pozostałych składników leku Nurofen dla dzieci, jeśli kiedykolwiek wystąpiła duszność,  astma, katar, obrzęk twarzy i (lub) rąk lub pokrzywka po zastosowaniu ibuprofenu, kwasu acetylosalicylowego lub innych podobnych leków przeciwbólowych  (z grupy NLPZ); jeśli kiedykolwiek wystąpiło krwawienie lub perforacja przewodu pokarmowego związana z wcześniejszym leczeniem przy użyciu NLPZ; jeśli pacjent ma lub miał dwa lub więcej epizody wrzodów żołądka i (lub) dwunastnicy lub krwawienia
u pacjentów z krwawieniem z naczyń mózgowych lub z innym czynnym krwawieniem; u pacjentów z niewyjaśnionym zaburzeniami powstawania krwi; u pacjentów z ciężkim odwodnieniem (wywołanym wymiotami, biegunką lub niewystarczającym spożyciem płynów); jeśli występuje ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca; jeśli pacjentka jest w ostatnim trymestrze ciąży; u niemowląt o wadze poniżej 6,0 kg (poniżej 3 miesiąca życia).

Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Nurofen należy do leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Substancję leczniczą stanowi ibuprofen, który łagodzi ból, posiada działanie przeciwzapalne oraz zbija podwyższoną temperaturę.

Działanie

Nurofen dla dzieci to dobre rozwiązanie, gdy dziecko nie może przyjąć leku droga doustną np. podczas wymiotów. Do stosowania u dzieci od 3.miesiąca życia o wadze powyżej 6 kg. - Objawowe leczenie bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego. - Objawowe leczenie gorączki. Produkt leczniczy Nurofen dla dzieci w czopkach stosuje się, gdy podanie produktu w formie doustnej jest niemożliwe lub gdy występują wymioty.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

lek

Sabina
Nurofen dla dzieci w czopkach skutecznie niweluje gorączkę. Lek niejednokrotnie uratował moją noc :)

Julka
Nurofen czopki to bardzo skuteczny lek dla maluszka. Preparat ten działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Zawsze stosuję czopki nurofen, gdy moja córeczka ma podwyższoną temperaturę i zawsze Jej pomaga. W przypadku mojego maluszka jest problem z podaniem syropu, a więc nurofen czopki dla dzieci są dla nas wybawieniem. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.