product-image
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek
10.98 zł

Niedostępny

Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek

Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek

4.80

ocena ocena ocena ocena ocena

(5)


Producent
USP Zdrowie

Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Pojemność
12szt.
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Niedostępny

10.98 zł

Skład

1 tabletka zawiera substancje czynne: ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharozę i tartazynę (E102)

Dawkowanie

Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dorośli młodzież w wieku powyżej 12 lat: 2 tabletki co 8 godzin (3 razy na dobę). Należy zachować co najmniej 4 godzinną przerwę pomiędzy dawkami. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. Leku nie nalezy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Wskazania

ból i niedrożność zatok, bóle głowy, katar, gorączka, udrożnia nos, ułatwia oddychanie

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

ból i niedrożność zatok, bóle głowy, katar, gorączka, udrożnia nos, ułatwia oddychanie

Kluczowy składnik

ibuprofen
fenylefryna

Sposób aplikacji

doustnie

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię, proszę się zalogować.

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Ibuprom zatoki 200 mg jest bardzo skuteczny na udrożnienie nosa i ból głowy z przodu, czasem biorę go także tak po prostu, jak boli mnie głowa a nie mam innych leków. Niestety nie usuwa przyczyny bólu zatok, jednak doraźnie działa rewelacyjnie, o wiele lepiej niż standardowe leki przeciwzapalne.

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Nie wiem, co bym zrobiła wiosną i jesienią, gdyby nie ten lek. Ibuprom Zatoki 200 mg zawsze mi pomaga, a czasem od zatok tak mnie boli głowa, że nic nie dam rady zrobić, ani się schylić ani leżeć.

Kacper
ocena ocena ocena ocena ocena
Biorę Ibuprom Zatoki gdy tylko poczuję, że coś może być nie tak, głównie gdy boli mnie głowa i czuję parcie na gałkioczne. I wtedy objawy ustają, więc polecam.

Kamila
ocena ocena ocena ocena ocena
Ibuprom zatoki to skuteczny lek! sięgam po niego zawsze wtedy, kiedy dopada mnie niedrożność nosa, katar oraz ból głowy. Ogólnie jestem z niego zadowolona. Cena ok- najlepiej opłaca się zakup dużego opakowania. Dawkowanie, ta jak sugeruje ibuprom zatoki ulotka, czyli nie więcej niż 6 tabletek na dobę! Serdecznie polecam

Aneta
ocena ocena ocena ocena ocena
W przypadku bólu zatok bardzo mi pomaga

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.