Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Medana Pharma
Adres


Pojemność 100ml
Postać Zawiesina
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Ibufen dla dzieci 100mg/5ml zawiesina o smaku truskawkowym dla dzieci 3m+ 100 ml Wskazania

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych). Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu wystepujące w stanach zapalnych ucha środkowego).

Ibufen dla dzieci 100mg/5ml zawiesina o smaku truskawkowym dla dzieci 3m+ 100 ml Dawkowanie

Lek Ibufen dla dzieci forte należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.Określając dawkę ibuprofenu należy uwzględnić masę ciała (mc.) i wiek pacjenta. Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg/kg mc., aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30 mg/kg mc., podzielonej na 3 do 4 pojedynczych dawek.Minimalna przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami wynosi 6 godzinW celu dokładnego dawkowania do opakowania dołączony jest dozownik w formie strzykawki.

Ibufen dla dzieci 100mg/5ml zawiesina o smaku truskawkowym dla dzieci 3m+ 100 ml Przeciwwskazania

z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ),u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej,z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub w wywiadzie, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ,z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca,przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym ihnibitory COX-2,u pacjentów, z krwawieniem z naczyń mózgowych lub z innym czynnym krwawieniem,u pacjentów ze skazą krwotoczną lub z niewyjaśnionymi zaburzeniami układu krwiotwórczego,u pacjentów z ciężkim odwodnieniem (wywołanym wymiotami, biegunką lub niewystarczającym spożyciem płynów,w III trymestrze ciąży. Produkt leczniczy jest przeciwskazany u dzieci ważących poniżej 10 kg (do 1 roku życia), ponieważ dawka produktu leczniczego jest nieodpowiednia ze względu na większą zawartość ibuprofenu.

Kategoria

Zdrowie dziecka

Producent

Postać

Stosowanie

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych). Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu wystepujące w stanach zapalnych ucha środkowego).

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

lek

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.