5.00
(1)
Formy dostawy:
Formy płatności:
1 kapsułka zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg oraz substancje pomocnicze
Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy do stosowania w przeziębieniu i grypie. Do krótkotrwałego stosowania.
Gorączka, ból głowy, uczucie ogólnego rozbicia, katar, niedrożność nosa i zatok.
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: od 1 do 2 kapsułek, 3-4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa: 8 kapsułek.
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy: przyjmować innych leków zawierających paracetamol, pić alkohol.
Kategoria
Producent
Postać
Stosowanie
Kluczowy składnik
Aby dodać opinię, proszę się zalogować.