Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Domaniewska 39, 02-672 Warszawa

Pojemność 30 szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Doppelherz Aktiv Magnez+Wapń Forte 30 kapsułek Skład

1 tabletka zawiera: Węglan wapnia (350mg wapń), tlenek magnezu (175mg magnez).

Doppelherz Aktiv Magnez+Wapń Forte 30 kapsułek Wskazania

Magnez i wapń:  
-zwalczają skutki stresu i przewlekłego zmęczenia 
-poprawiają koncentrację, zmniejszają nadpobudliwość  
-wspomagają pracę serca i układu krążenia 
-również polecane dla osób z osteoporozą i w okresie menopauzy  
Zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości magnezu i wapnia jest niezbędne dla prawidłowej pracy układu nerwowego, kostnego i mięśnia sercowego. 
Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte jest zalecany w stanach podwyższonego stresu, w okresie nauki i rekonwalescencji a także w profilaktyce chorób serca i osteoporozy. 
 

Doppelherz Aktiv Magnez+Wapń Forte 30 kapsułek Działanie

Magnez i wapń mają wpływ na:  
-układ nerwowy 
-układ krążenia i serce 
-układ kostny 
-układ hormonalny. 
Magnez odgrywa ważną rolę w przenoszeniu bodzców nerwowych. Poprawia koncentrację i działa przeciwstresowo. Uczestniczy również w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca, przeciwdziała niedokrwieniu serca. 
Zwiększone zapotrzebowanie na magnez występuje w warunkach stresu, w okresie intensywnej pracy umysłowej i rekonwalescencji a także w przypadku używania alkoholu, kawy lub środków przeczyszczających. Jednocześnie dostarczanie odpowiednich ilości magnezu z pokarmem jest utrudnione, ponieważ podczas przygotowywania potraw i żywności następują istotne jego straty. U około 60% Polaków stwierdza się niedobory magnezu. 
Wapń odgrywa istotną rolę regulacyjną w organizmie, wpływa na procesy metaboliczne, szczególnie w odniesieniu do prawidłowej budowy układu kostnego. Wapń obniża również ciśnienie krwi i wpływa na kurczliwość mięśnia sercowego, Zwiększone zapotrzebowanie na wapń wstępuje w okresie przekwitania oraz u osób powyżej 60 roku życia. 
Preparat Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte może być z powodzeniem stosowany również przez osoby cierpiące na reumatyzm i bóle mięśniowe, alergie oraz przy diecie cukrzycowej. 
Preparat zalecany jako suplement diety dla młodzieży i osób dorosłych. 
 

Doppelherz Aktiv Magnez+Wapń Forte 30 kapsułek Dawkowanie

Zażywać 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie stosować na czczo. Nie rozgryzać, nie ssać. Tabletkę można dzielić.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Magnez i wapń:   -zwalczają skutki stresu i przewlekłego zmęczenia  -poprawiają koncentrację, zmniejszają nadpobudliwość   -wspomagają pracę serca i układu krążenia  -również polecane dla osób z osteoporozą i w okresie menopauzy   Zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości magnezu i wapnia jest niezbędne dla prawidłowej pracy układu nerwowego, kostnego i mięśnia sercowego.  Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte jest zalecany w stanach podwyższonego stresu, w okresie nauki i rekonwalescencji a także w profilaktyce chorób serca i osteoporozy.   

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.