zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Braun
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Ciśnieniomierz
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Klinicznie potwierdzona dokładność, czytelny wyświetlacz z funkcją podświetlania, 60 pozycji pamięci na użytkownika, 3 funkcje uśredniania, dwa rozmiary mankietu.

Skład

- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Karta gwarancyjna
- 4 baterie AA
- etui
- torba na ciśnieniomierz

W zestawie są dwa mankiety do wyboru: S-M (22-32cm) lub L - XL (32-42cm)

Działanie

Ciśnieniomierz mierzy górne i dolne ciśnienie oraz puls. Braun ExactFit™ 5 PB 6200 posiada funkcję automatycznego wyłączenia, uśrednienia wyników z 7 ostatnich dni (rano i wieczorem) oraz wskaźnik nieregularnego bicia serca.

Ciśnieniomierz posiada również wskaźnik poziomu ciśnienia krwi zgodny z wytycznymi WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) ułatwiający kontrolowanie leczenia.

Ciśnieniomierz wyposażony jest w aż 3 funkcje uśredniania:średniej z całej doby oraz porannej i wieczornej dla pomiarów z ostatnich 7 dni.

Automatycznie zapisuje 60 odczytów dla każdego użytkownika (razem 120) z dokładną datą i godziną pomiaru.

Technologia Soft Inflation sprawia, że ​​pomiar jest wygodniejszy i szybszy.

Dodatkowe

Ulotka

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Działanie

Ciśnieniomierz mierzy górne i dolne ciśnienie oraz puls. Braun ExactFit™ 5 PB 6200 posiada funkcję automatycznego wyłączenia, uśrednienia wyników z 7 ostatnich dni (rano i wieczorem) oraz wskaźnik nieregularnego bicia serca.Ciśnieniomierz posiada również wskaźnik poziomu ciśnienia krwi zgodny z wytycznymi WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) ułatwiający kontrolowanie leczenia.Ciśnieniomierz wyposażony jest w aż 3 funkcje uśredniania:średniej z całej doby oraz porannej i wieczornej dla pomiarów z ostatnich 7 dni.Automatycznie zapisuje 60 odczytów dla każdego użytkownika (razem 120) z dokładną datą i godziną pomiaru.Technologia Soft Inflation sprawia, że ​​pomiar jest wygodniejszy i szybszy.

Rejestracja

wyrób medyczny inny kosmetyk

Milena
Córka kupiła mi go na imieniny, jest bardzo wygodny w użytkowaniu i nie miał żadnej awarii. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.