zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Novamed
Adres

Novamed Sp. z o.o., ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź, NIP: 732-10-04-353, REGON: 470974353

Pojemność 1szt.
Postać Ciśnieniomierz
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Duży przycisk uruchamiania. - Duży przycisk uruchamiania jest dostosowany dla osób starszych, niedowidzących oraz niepełnosprawnych, ułatwia przeprowadzenie pomiaru ciśnienia.

Kliniczna dokładność ESH. - Kliniczna dokładność ESH, oznacz iż wiarygodność przeprowadzanych pomiarów została potwierdzona przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (ESH). Zatem dokonując pomiaru mamy pewność iż otrzymany wynik jest miarodajny.

Funkcja przypominania / alarm o wykonaniu pomiaru. - Model ten wyposażony jest w funkcję przypominania, która umożliwia ustawianie 3 różnych alarmów na dobę. Funkcja przypominania jest niezwykle przydatna osobom, które mierzą ciśnienie o stałych, określonych porach dnia, np. w celu precyzyjnej rejestracji wyników i monitorowania nadciśnienia.

Szerszy mankiet. - Mankiet w ciśnieniomierzu HOME jest większy niż standardowo dokładane do aparatów, wielkość mankietu 22-33cm pozwala skorzystać z ciśnieniomierza większej grupie osób.

Mankiet ze wskaźnikiem INDEX. - Dopasowanie odpowiedniego rozmiaru rękawa można zweryfikować, sprawdzając, czy pionowy wskaźnik INDEX znajduje się w przedziale oznaczonym na rękawie symbolem OK. Nieprawidłowo założony rękaw może skutkować nieprawidłowymi pomiarami.

Interpretacja wyniku według WHO. - Wskaźnik nadciśnienia wskaże przedział, w którym leży wynik według WHO. Dzięki temu użytkownik będzie mógł określić swój stan zdrowia i skonsultować wynik z lekarzem.Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opracowała przyjęte na całym świecie standardy interpretacji wyników pomiaru ciśnienia krwi.

Wskaźnik nieregularnej pracy serca (IHB - Irregular Heart Beat). - Urządzenie to wyposażone jest w funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca, wówczas na ekranie pojawi się symbol pustego serca w podwójnym nawiasie. Funkcja ta pomaga zdiagnozować choroby serca.

Funkcja F3. - Za pomocą jednego przycisku aparat wyświetli średnią z trzech ostatnich pomiarów celem sprawdzenia powtarzalności wyników i konsultacji z lekarzem.

Skład

SKU  - TOW002526

Kod EAN  - 4710953420409

BLOZ 7 - 9061822

Rodzaj ciśnieniomierza - automatyczny

Miejsce pomiaru - ramię

Rozmiar mankietu - 22-33 cm

Dodatkowe informacje - zakres pomiaru: ciśnienie(30-280)mmHg; Puls(40~199)uderzeń/min

Pamięć urządzenia - 60 pomiarów

Gwarancja - 2 lata

Zasilanie - Baterie

Napięcie zasilania- 230V

Waga - 259g

Wymiary - 12,8 x 15 x 5,9cm

CE - 0197

Automatyczne wyłączenie - Nie

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Krystyna
Genialna cena jak za tak dobry produkt! Myślę. że jeżeli ktoś szuka ciśnieniomierza do 100 zł to ten jest petardą.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.