zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Adamed Grupa
Adres

ul. Mariana Adamkiewicza 6A, 05-152 Czosnów

Pojemność 1szt.
Postać Inhalator
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Air Pro został zaprojektowany z myślą o Twoich bliskich, aby podnieść efektywność terapii, komfort użytkowania, a przede wszystkim bezpieczeństwo nebulizacji.


Skład

Zestaw zawiera:

- Mobilny nebulizator membranowo/siateczkowy
- Maseczkę dla dorosłych
- Maseczkę dla dziecka
- Ustnik
- Kabel USB
- Instrukcję w języku polskim
- Zamykane na suwak etui
- Etui

Wskazania

MMAD: 2,5 µm ± 30%
Zakres wielkości cząsteczek: 1-5 µm
Objętość martwa: < 0,1 ml
Pojemnik na lek: 10 ml
Szybkość nebulizacji: > 0,35 ml/min
Temperatura cieczy z lekiem: ≤ 45 °C
Częstotliwość robocza: 130kHz ± 10kHz
Pobór mocy: < 4,0 W
Zasilanie: DC 4,8 V (wbudowana bateria litowo-tytanowa) lub Micro USB 5,0 V
Wymiary/waga produktu: 37,6mm (dł.) x 37.6mm (sz.) x 97,7mm (wys.) / 100g (z bateriami)
Poziom bezpieczeństwa: Sprzęt z zasilaniem wewnętrznym (kategoria B)

Działanie

Bądź zdrowy szybciej – Air Pro to jeden z szybszych nebulizatorów na rynku. Tempo nebulizacji na poziomie 0,35 ml / m, pozwala na skrócenie każdej sesji o 30 % w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń. Wibrująca tytanowa membrana w każdej sekundzie wytwarza tysiące cząsteczek, które z każdym oddechem docierają do najniższych partii płuc przynosząc pożądane efekty szybciej niż się spodziewasz.

Chwila na oddech – już teraz możesz korzystać z urządzenia do nebulizacji niezależnie od okoliczności. Bezgłośna praca pozwala na komfortowe użytkowanie wieczorem i w nocy, podczas wspólnego czytania, oglądania filmów czy snu.

 Korzystaj z niego wszędzie - niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Twarde etui zawierające cały zestaw, skutecznie zabezpiecza nebulizator w podróży. Bądź spokojny o jego prawidłowe działanie dzięki pojemnu akumulatorowi, który sprawia, że po jednym, pełnym ładowaniu przeprowadzisz ponad 10 sesji nebulizacyjnych.

Poczuj się bezpiecznie – W odróżnieniu od nebulizatorów pneumatyczno-tłokowych i utradżwiękowych jedynie technika membranowa zastosowana w Air Pro sprawia, że właściwości lecznicze popularnych preparatów pozostają niezmienne. Odetchnij spokojnie i ciesz się bezpieczeństwem w każdej chwili.

Bądź pewny, że przyjąłeś całą dawkę leku – za każdym razem kiedy nebulizatory wytwarza mgiełkę, jej część osadza się na wewnętrznych komponentach oraz masce. Air Pro został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć straty leku do zera, dzięki czemu wiesz, że przyjąłeś pełną dawkę substancji.

Szybkość - prędkość nebulizacji 0,35 ml/min pozwala osiągnąć stosunkowo krótki czas nebulizacji
Wydajny akumulator - pozwala na przeprowadzenie 10 sesji nebulizacyjnych po jednym ładowaniu
Mobilność - jego rozmiary i waga sprawiają, że można mieć go zawsze przy sobie
Cicha praca - 40~50 dB pozwala na komfortowe użytkowanie
Wysoka jakość - zagwarantowana przez certyfikowany system jakości
Obojętność martwa < 0,1 ml daje pewnośc przyjęcia pełnej dawki substancji

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

MMAD: 2,5 µm ± 30%Zakres wielkości cząsteczek: 1-5 µmObjętość martwa: < 0,1 mlPojemnik na lek: 10 mlSzybkość nebulizacji: > 0,35 ml/minTemperatura cieczy z lekiem: ≤ 45 °CCzęstotliwość robocza: 130kHz ± 10kHzPobór mocy: < 4,0 WZasilanie: DC 4,8 V (wbudowana bateria litowo-tytanowa) lub Micro USB 5,0 VWymiary/waga produktu: 37,6mm (dł.) x 37.6mm (sz.) x 97,7mm (wys.) / 100g (z bateriami)Poziom bezpieczeństwa: Sprzęt z zasilaniem wewnętrznym (kategoria B)

Działanie

Bądź zdrowy szybciej – Air Pro to jeden z szybszych nebulizatorów na rynku. Tempo nebulizacji na poziomie 0,35 ml / m, pozwala na skrócenie każdej sesji o 30 % w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń. Wibrująca tytanowa membrana w każdej sekundzie wytwarza tysiące cząsteczek, które z każdym oddechem docierają do najniższych partii płuc przynosząc pożądane efekty szybciej niż się spodziewasz.Chwila na oddech – już teraz możesz korzystać z urządzenia do nebulizacji niezależnie od okoliczności. Bezgłośna praca pozwala na komfortowe użytkowanie wieczorem i w nocy, podczas wspólnego czytania, oglądania filmów czy snu.  Korzystaj z niego wszędzie - niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Twarde etui zawierające cały zestaw, skutecznie zabezpiecza nebulizator w podróży. Bądź spokojny o jego prawidłowe działanie dzięki pojemnu akumulatorowi, który sprawia, że po jednym, pełnym ładowaniu przeprowadzisz ponad 10 sesji nebulizacyjnych.Poczuj się bezpiecznie – W odróżnieniu od nebulizatorów pneumatyczno-tłokowych i utradżwiękowych jedynie technika membranowa zastosowana w Air Pro sprawia, że właściwości lecznicze popularnych preparatów pozostają niezmienne. Odetchnij spokojnie i ciesz się bezpieczeństwem w każdej chwili.Bądź pewny, że przyjąłeś całą dawkę leku – za każdym razem kiedy nebulizatory wytwarza mgiełkę, jej część osadza się na wewnętrznych komponentach oraz masce. Air Pro został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć straty leku do zera, dzięki czemu wiesz, że przyjąłeś pełną dawkę substancji.Szybkość - prędkość nebulizacji 0,35 ml/min pozwala osiągnąć stosunkowo krótki czas nebulizacji Wydajny akumulator - pozwala na przeprowadzenie 10 sesji nebulizacyjnych po jednym ładowaniu Mobilność - jego rozmiary i waga sprawiają, że można mieć go zawsze przy sobie Cicha praca - 40~50 dB pozwala na komfortowe użytkowanie Wysoka jakość - zagwarantowana przez certyfikowany system jakości Obojętność martwa < 0,1 ml daje pewnośc przyjęcia pełnej dawki substancji

Karolina
Airpro to bardzo dobry wybór jeśli zależy nam na cichym i poręcznym nebulizatorze. Nebulizator adamed mam od ponad roku i jak na tę chwilę żadnych zastrzeżeń co do jego pracy. Jest solidnie wykonany, łatwo się go czyści i ma wbudowany akumulator co znacznie ułatwia użytkowanie, można zabrać go zawsze ze sobą. Nebulizator air pro adamed polecam szczególnie dla dzieci, moje maluchy przestały bać się inhalacji. Super produkt! Jestem zadowolona z zakupu.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.