zdjecie zdjecie

4 Flex kolagen nowej generacji z witaminą C 30 saszetek + 10 saszetek [GRATIS]

Producent Valeant
Pojemność 30szt. + 10szt.
Postać Proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

4Flex to suplement diety zawierający w swoim składzie łatwo przyswajalny przez organizm kolagen nowej generacji. Preparat wzbogacony jest w witaminę C, która odgrywa istotną rolę w syntezie kolagenu i prawidłowym funkcjonowaniu kości i chrząstki. Zawarty w 4Flex kolagen jest pochodzenia naturalnego i stanowi wsparcie w utrzymaniu sprawności stawów.

Skład

W składzie preparatu znajduje się hydrolizat kolagenu* Fortigel, kwas L-askorbinowy (witamina C). Zoptymalizowane pod względem wielkości cząsteczki Fortigel® są łatwo wchłanialne.

* kolagen pochodzenia wołowego (B) lub wieprzowego (P) - patrz ostatni znak numeru partii. 

Wskazania

Zawarte w suplemencie białko w postaci peptydów, działa regenerująco i profilaktycznie na tkankę chrzestną, wspierając również przyrost i utrzymanie masy mięśniowej. Preparat stymuluje syntezę kolagenu typu II oraz proteoglikanów (składników stanowiących 95% masy tkanki chrząstnej).

Stosowanie preparatu 4Flex wspomaga zachowanie zdrowego i sprawnego układu ruchowego (stawów, kości i chrząstki) oraz odbudowę chrząstki stawowej. Wskazany jest w przypadku niedoboru kolagenu w organizmie, bólów stawów i problemów z ich sprawnym funkcjonowaniem

Działanie

Połączenie hydrolizatu kolagenu Fortigel® z witaminą C pozwala na łatwe wchłanianie się kolagenu do organizmu, który:

wpływa stymulująco na regenerację tkanki chrząstnej

powoduje usprawnienie funkcjonowania układu ruchu

łagodzi symptomy dolegliwości reumatycznych

działa korzystnie na zmniejszenie bólów stawowych

pozwala redukować ilość przyjmowanych leków przeciwbólowych.

Dawkowanie

4 Flex ma formę proszku rozpuszczalnego w 1 szklance wody, mleka lub jogurtu, dostępnego w saszetkach. Dopuszczalna dawka to 1 saszetka na dobę. Tworząca się zawiesina należy do naturalnych cech produktu.

Preparat wykazuje najbardziej skuteczne działanie po dłuższym czasie suplementacji. Zaleca się jego regularne stosowanie przez minimum 3 miesiące. Suplement dedykowany jest tylko osobom dorosłym. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki.

Dodatkowe

4Flex kolagen nowej generacji z witaminą C to suplement diety, który wspomaga odpowiednie funkcjonowanie stawów, jednak warto pamiętać, że nie stanowi on substytutu dobrze zbilansowanej diety. Na zdrowie układu ruchowego wpływa również odpowiednia masa ciała i zoptymalizowany wysiłek fizyczny. Dlatego przy suplementacji preparatem należy uwzględnić również inne czynniki oddziałujące na stan układu ruchowego. 

Opakowanie zawiera 30 saszetek plus 10 saszetek gratis, co pozwala na 40 – dniową suplementację 4Flex.

Opinie o 4 Flex kolagen nowej generacji z witaminą C 30 saszetek + 10 saszetek [GRATIS]

Krystyna

Fajny produkt do utrzymania masy mięśniowej, wszystko zgodne z opisem.

Andrzej

4flex to zdecydowanie numer jeden jeśli chodzi o preparaty na stawy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu w tej aptece.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.