zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Valeant
Adres


Pojemność 30szt. + 10szt.
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

4Flex to suplement diety zawierający w swoim składzie łatwo przyswajalny przez organizm kolagen nowej generacji. Preparat wzbogacony jest w witaminę C, która odgrywa istotną rolę w syntezie kolagenu i prawidłowym funkcjonowaniu kości i chrząstki. Zawarty w 4Flex kolagen jest pochodzenia naturalnego i stanowi wsparcie w utrzymaniu sprawności stawów.

Skład

W składzie preparatu znajduje się hydrolizat kolagenu* Fortigel, kwas L-askorbinowy (witamina C). Zoptymalizowane pod względem wielkości cząsteczki Fortigel® są łatwo wchłanialne.

* kolagen pochodzenia wołowego (B) lub wieprzowego (P) - patrz ostatni znak numeru partii. 

Wskazania

Zawarte w suplemencie 4Flex białko w postaci peptydów, działa regenerująco i profilaktycznie na tkankę chrzestną, wspierając również przyrost i utrzymanie masy mięśniowej. Preparat stymuluje syntezę kolagenu typu II oraz proteoglikanów (składników stanowiących 95% masy tkanki chrząstnej).

Stosowanie preparatu 4Flex wspomaga zachowanie zdrowego i sprawnego układu ruchowego (stawów, kości i chrząstki) oraz odbudowę chrząstki stawowej. Wskazany jest w przypadku niedoboru kolagenu w organizmie, bólów stawów i problemów z ich sprawnym funkcjonowaniem. 

Działanie

Połączenie hydrolizatu kolagenu Fortigel z witaminą C pozwala na łatwe wchłanianie się kolagenu do organizmu, który:

wpływa stymulująco na regenerację tkanki chrząstnej

powoduje usprawnienie funkcjonowania układu ruchu

łagodzi symptomy dolegliwości reumatycznych

działa korzystnie na zmniejszenie bólów stawowych

pozwala redukować ilość przyjmowanych leków przeciwbólowych.

Dawkowanie

4 Flex ma formę proszku rozpuszczalnego w 1 szklance wody, mleka lub jogurtu, dostępnego w saszetkach. Dopuszczalna dawka to 1 saszetka na dobę. Tworząca się zawiesina należy do naturalnych cech produktu.

Preparat wykazuje najbardziej skuteczne działanie po dłuższym czasie suplementacji. Zaleca się jego regularne stosowanie przez minimum 3 miesiące. Suplement dedykowany jest tylko osobom dorosłym. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki.

Dodatkowe

4Flex kolagen nowej generacji z witaminą C to suplement diety, który wspomaga odpowiednie funkcjonowanie stawów, jednak warto pamiętać, że nie stanowi on substytutu dobrze zbilansowanej diety. Na zdrowie układu ruchowego wpływa również odpowiednia masa ciała i zoptymalizowany wysiłek fizyczny. Dlatego przy suplementacji preparatem należy uwzględnić również inne czynniki oddziałujące na stan układu ruchowego. 

Opakowanie zawiera 30 saszetek plus 10 saszetek gratis, co pozwala na 40 – dniową suplementację 4Flex.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Zawarte w suplemencie 4Flex białko w postaci peptydów, działa regenerująco i profilaktycznie na tkankę chrzestną, wspierając również przyrost i utrzymanie masy mięśniowej. Preparat stymuluje syntezę kolagenu typu II oraz proteoglikanów (składników stanowiących 95% masy tkanki chrząstnej).Stosowanie preparatu 4Flex wspomaga zachowanie zdrowego i sprawnego układu ruchowego (stawów, kości i chrząstki) oraz odbudowę chrząstki stawowej. Wskazany jest w przypadku niedoboru kolagenu w organizmie, bólów stawów i problemów z ich sprawnym funkcjonowaniem. 

Działanie

Połączenie hydrolizatu kolagenu Fortigel z witaminą C pozwala na łatwe wchłanianie się kolagenu do organizmu, który:• wpływa stymulująco na regenerację tkanki chrząstnej• powoduje usprawnienie funkcjonowania układu ruchu• łagodzi symptomy dolegliwości reumatycznych• działa korzystnie na zmniejszenie bólów stawowych• pozwala redukować ilość przyjmowanych leków przeciwbólowych.

Krystyna
Fajny produkt do utrzymania masy mięśniowej, wszystko zgodne z opisem.

Andrzej
4flex to zdecydowanie numer jeden jeśli chodzi o preparaty na stawy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu w tej aptece.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.