zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Bausch + Lomb
Adres

Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów

Pojemność 360ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

Skład
W skład preparatu wchodzą substancje i związki takie jak: hydranate (hydrohydroksyalkilofosfonian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlored sodu, dymed (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% – środek konserwujący. 
Wskazania
Multifunkcyjny płyn do soczewek Renu to cieszący się dużą popularnością preparat dedykowany do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jego nowoczesna i uniwersalna formuła pozwala na w pełni bezpieczne przechowywanie oraz oczyszczanie z osadów białkowych zarówno miękkich soczewek kontaktowych hydrożelowych, jak i soczewek silikonowo-hydrożelowych – wszystko według zaleceń specjalistów. Płyn służy również do szybkiego płukania i dokładnej, chemicznej dezynfekcji soczewek w razie ich zanieczyszczenia. 
Działanie
Renu Multiplus to przede wszystkim skuteczna, szybka i wygodna dezynfekcja soczewek. Płyn czyści, nawilża, usuwa lipidy, drobnoustroje oraz osady białkowe gromadzące się na soczewkach w trakcie ich noszenia. Służy zarówno jako preparat do płukania soczewek kontaktowych, jak i płyn do ich przechowywania. W tym celu należy wlać jego odpowiednią ilość do pojemnika, w którym przechowywane są soczewki.

Za sprawą swojego składu płyn Reno MPS działa wielofunkcyjnie, eliminując niebezpieczne dla oka zanieczyszczenia i zapewniając ochronę samym soczewkom. 
Poloksamina pozwala usunąć tłuszcze oraz inne zanieczyszczenia środowiskowe, działa przy tym nawilżająco. 
Dymed wykazuje działanie bakteriobójcze. 
Hydranante usuwa białka. 

Używanie preparatu pozwala na zachowanie komfortu noszenia soczewek oraz zapobiega ich nadmiernemu zużyciu. Jego działanie jest bezpieczne dla wrażliwych oczu.

Dawkowanie
W celu dezynfekcji soczewki kontaktowej wystarczy użyć 3 krople płynu na każdą jej stronę, a następnie przez mniej więcej 20 sekund pocierać ją delikatnie palcami. Po tym zabiegu należy spłukać obficie preparatem obie powierzchnie soczewki. Całkowita dezynfekcja soczewki wymaga jej zanurzenia w roztworze na czas nie krótszy niż 20 sekund. Natomiast do pełnej pielęgnacji wskazane jest zanurzenie soczewki w roztworze na około 4 godziny.

Zastosowanie płynu Renu Multiplus jest wskazane dla soczewek, które wymieniamy co miesiąc lub co 3 miesiące. Są to tzw. soczewki częstej wymiany, które wymagają zoptymalizowanej pielęgnacji.  
Przeciwwskazania


Dodatkowe

Podstawą prawidłowego użytkowania preparatu Renu MultiPlus i uzyskania zadowalającego efektu pielęgnacyjnego i czyszczącego, jest spełnienie szeregu istotnych warunków jego przechowywania oraz stosowania. Dlatego koniecznie pamiętaj o tym, aby po każdym użyciu wylać płyn z pojemnika do przechowywania soczewek. Zakręcaj mocno butelkę, gdy z niej nie korzystasz. Nie używaj preparatu po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu i butelce. Nie stosuj płynu po upływie 90 dni od momentu pierwszego otwarcia butelki. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj płynu, gdy plomba zabezpieczająca została uszkodzona lub zerwana. 

Opinie na temat Renu MultiPlus znajdziesz na prezentowanej stronie. Wszystkie pozostałe niezbędne informacje zawiera ulotka. Termin dostawy produktu zależny jest od tego, jaki kurier zostanie wybrany w trakcie finalizacji zakupu.


Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Multifunkcyjny płyn do soczewek Renu to cieszący się dużą popularnością preparat dedykowany do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jego nowoczesna i uniwersalna formuła pozwala na w pełni bezpieczne przechowywanie oraz oczyszczanie z osadów białkowych zarówno miękkich soczewek kontaktowych hydrożelowych, jak i soczewek silikonowo-hydrożelowych – wszystko według zaleceń specjalistów. Płyn służy również do szybkiego płukania i dokładnej, chemicznej dezynfekcji soczewek w razie ich zanieczyszczenia. 

Działanie

Renu Multiplus to przede wszystkim skuteczna, szybka i wygodna dezynfekcja soczewek. Płyn czyści, nawilża, usuwa lipidy, drobnoustroje oraz osady białkowe gromadzące się na soczewkach w trakcie ich noszenia. Służy zarówno jako preparat do płukania soczewek kontaktowych, jak i płyn do ich przechowywania. W tym celu należy wlać jego odpowiednią ilość do pojemnika, w którym przechowywane są soczewki.Za sprawą swojego składu płyn Reno MPS działa wielofunkcyjnie, eliminując niebezpieczne dla oka zanieczyszczenia i zapewniając ochronę samym soczewkom. • Poloksamina pozwala usunąć tłuszcze oraz inne zanieczyszczenia środowiskowe, działa przy tym nawilżająco. • Dymed wykazuje działanie bakteriobójcze. • Hydranante usuwa białka. Używanie preparatu pozwala na zachowanie komfortu noszenia soczewek oraz zapobiega ich nadmiernemu zużyciu. Jego działanie jest bezpieczne dla wrażliwych oczu.

ewa
ok

ewa
ok

Elle
Dobry

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.