Krka Polska - renomowany producent leków generycznych | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 131

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Krka Polska - renomowany producent leków generycznych | Wapteka.pl

(131)

-

... 4
2 3 ... 4

Krka Polska - renomowany producent leków generycznych

Marka Krka Polska to jeden z liderów w produkcji, eksporcie i dystrybucji leków generycznych. Od prawie czterech dziesięcioleci firma proponuje polskim pacjentom zróżnicowaną ofertę farmaceutyków sprzedawanych pod własnymi markami. Leki generyczne są wytwarzane w oparciu o te same substancje aktywne, które występują w produktach oryginalnych. Zakup ponad 80% dostępnych w sprzedaży farmaceutyków marki wymaga okazania recepty wystawionej przez lekarza. Pozostałą część asortymentu można nabyć bez udokumentowanych receptą wskazań lekarskich.


Korzystny stosunek ceny do jakości farmaceutyków Krka Polska

Leki generyczne sygnowane przez markę Krka Polska to doskonała alternatywa dla oryginalnych odpowiedników. Ich zakup będzie idealnym wyborem przede wszystkim dla pacjentów, którzy pozostawiają w aptekach znaczącą część domowego budżetu i często nie dysponują funduszami pozwalającymi na zrealizowanie wszystkich wypisanych przez lekarza recept. Dotyczy to zwłaszcza osób obciążonych wieloma chorobami, które codziennie muszą zażywać leki na co najmniej kilka dolegliwości i których koszt znacznie przekracza ich możliwości finansowe. Wówczas warto sięgnąć po leki generyczne jako tanią alternatywę dla oryginalnych farmaceutyków, tym bardziej, że nie różnią się od nich w sposób istotny. Zawierają te same substancje czynne i dzięki temu są równie skuteczne. Zaś bezpieczeństwo ich stosowania potwierdzają testy laboratoryjne przeprowadzane przed dopuszczeniem preparatów do sprzedaży.


Krka Polska - leki stosowane w terapii wielu schorzeń

Farmaceutyki produkowane przez Krka Polska znajdują zastosowanie w terapii wielu schorzeń. Są wśród nich specyfiki polecane w chorobach sercowo-naczyniowych, neurologicznych i o podłożu psychicznym. Znaczące miejsce w asortymencie producenta zajmują też preparaty stosowane w leczeniu dolegliwości przewodu pokarmowego, dny moczanowej oraz zakażeń układu moczowego. W ofercie marki znajdują się także leki hormonalne oraz produkty o działaniu przeciwbólowym zwalczające infekcje górnych dróg oddechowych oraz regulujące poziom glukozy we krwi. Marka wytwarza również leki stosowane w terapii alergików oraz astmatyków.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem