Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Krka Polska
Adres


Pojemność 90szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Abrea 75mg 90 tabletek Skład

kwas acetylosalicylowy, laktoza jednowodna, celuloza mikrostatyczna, krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia ziemniaczana

Skład otoczki pierwszej: talk, triacetyna kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1) dyspersja 30%, sodu dodecylosulfonian i polisobat 80

Skład otoczki drugiej: alkohol poliwinylowy (E1203), tytanu dwutlenek (E171), makrogol 3350, talk, karmin (E120)

Abrea 75mg 90 tabletek Wskazania

Lek Abrea stosowany jest w celu zmnijeszenia ryzyka tworzenia się zakrzepów krwi i dlatego też zapobiega późniejszym:

- zawałom serca, udarom mózgu, chorobom sercowo-naczyniowym u pacjentów, którzy chorują z powodu stabilnej lub niestabilnej dławicy piersiowej (rodzaj bólu w klatce piersiowej).

Lek Abrea stosuje się również w zapobieganiu tworzeniu się zakrzepów krwi po zabiegach chirurgicznych serca w celu rozszerzenia lub odblokowania naczyń krwionośnych.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Lek Abrea stosowany jest w celu zmnijeszenia ryzyka tworzenia się zakrzepów krwi i dlatego też zapobiega późniejszym:- zawałom serca, udarom mózgu, chorobom sercowo-naczyniowym u pacjentów, którzy chorują z powodu stabilnej lub niestabilnej dławicy piersiowej (rodzaj bólu w klatce piersiowej).Lek Abrea stosuje się również w zapobieganiu tworzeniu się zakrzepów krwi po zabiegach chirurgicznych serca w celu rozszerzenia lub odblokowania naczyń krwionośnych.

Kluczowy składnik

kwas acetylosalicylowy

Rejestracja

lek

Violetta
Kupiłam mamie i jest zadowolona z efektu. Warto wcześniej skontaktować się także z lekarzem.

Tomasz
Coraz więcej osób dotyka zawał serca, ja staram się uniknąć tego i stosuję tabletki Abrea

Julka
Jestem juz w takim wieku, ze powinnam dbać o moje serce, dlatego też profilaktycznie łykam codzinie abrea tabletki dojelitowe. Jest to ten sam lek co acard czy polocard. Tyle tylko, że abrea tabletki dojelitowe są dużo tańsze- cena za opakowanie to ok. 5zł. Abrea tabletki dojelitowe zapobiegają m.in. zawałom serca, tworzeniu się zakrzepów krwi. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.