Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Krka Polska
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Ampril 5mg tabletki 30 sztuk Skład

Jedna tabletka zawiera 5 mg ramiprylu (Ramiprilum).

Ampril 5mg tabletki 30 sztuk Wskazania

Wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego różnego pochodzenia oraz jako lek wspomagający w niewydolności krążenia pochodzenia sercowego. 

Ampril 5mg tabletki 30 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

Ampril 5mg tabletki 30 sztuk Dawkowanie

Należy stosować doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Ampril 5mg tabletki 30 sztuk Przeciwwskazania

Nadwrażliwość/uczulenie na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w preparacie. Nadwrażliwość na inny inhibitor ACE (enzymu konwertującego angiotensynę). Obrzęk naczynioruchowy idiopatyczny, dziedziczny lub wywołany uprzednim stosowaniem inhibitorów ACE. Drugi i trzeci trymestr ciąży. Pozaustrojowe procedury lecznicze wymagające kontaktu krwi z powierzchniami o ujemnym ładunku elektrycznym. Znaczące, obustronne zwężenie tętnic nerkowych lub zwężenie tętnicy jedynej działającej nerki.

Ampril 5mg tabletki 30 sztuk Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na ramipryl, inne inhibitory konwertazy angiotensynowej lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby nerek, cukrzycę. Gdy przyjmujesz inne leki na nadciśnienie, leki moczopędne, leki na serce, heparynę, trimetoprim, lit, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki przeciwpsychotyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki sympatykomimetyczne, leki przeciwcukrzycowe, cytostatyki, leki immunosupresyjne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego różnego pochodzenia oraz jako lek wspomagający w niewydolności krążenia pochodzenia sercowego. 

Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.