Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 30szt.
Postać Wkładki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

MoliCare Pad maxi anatomiczne wkładki chłonne 4 krople 30 sztuk Wskazania

Wkłady chłonne dla osób aktywnych z lekkim stopniem nietrzymania moczu:

spowodowanym wysiłkiem; pojawiającym się po przebytej ciąży / porodzie, po zabiegach pochwy, w okresie menopauzy.

ze skłonnością do częstych stanów zapalnych dróg moczowych.

MoliCare Pad maxi anatomiczne wkładki chłonne 4 krople 30 sztuk Działanie

Sucha skóra dzięki systemowi szybkiej dystrybucji moczu do wnętrza wkładu, który utrzymuje wilgoć z dala od jej powierzchni. Wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa dzięki bardzo miękkim materiałom przepuszczającym powietrze, chroniącym strefy intymne przed podrażnieniami oraz odparzeniami. Pewność i dyskrecja dzięki systemowi zapobiegającemu przeciekaniu oraz neutralizatorowi zapachów. Idealnie dopasowane do kształtów ciała i bardzo dyskretne. Wkład wykończony z zewnątrz delikatnym materiałem przepuszczającym powietrze, z dodatkowym wzmocnieniem w okolicy krocza. Szybki system wchłaniania z zakładkami bocznymi zapobiegającymi wyciekom dla maksymalnego bezpieczeństwa. Od wewnętrznej strony wkład pokryty włókniną na całej powierzchni, aż do obrzeży. Przyjazna skórze powłoka z pH 5,5 pozwala zachować zdrową kondycję skóry w strefach intymnych. Elastyczne brzegi wkładu zapewniają przyleganie do powierzchni ud. Neutralizator przykrego zapachu szczelnie zamyka zapach wewnątrz. Materiały przebadane dermatologicznie.

Pochłaniają mocz zapewniając suchą skórę, neutralizują nieprzyjemny zapach. Chronią skórę w strefach intymnych przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Zapewniają oddychalność na całej powierzchni.

MoliCare Pad maxi anatomiczne wkładki chłonne 4 krople 30 sztuk Dawkowanie

Wkładki chłonne mogą być noszone z własną bielizną lub elastycznymi majtkami wielokrotnego użytku MoliCare® Premium Fixpants.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Wkłady chłonne dla osób aktywnych z lekkim stopniem nietrzymania moczu:spowodowanym wysiłkiem; pojawiającym się po przebytej ciąży / porodzie, po zabiegach pochwy, w okresie menopauzy.ze skłonnością do częstych stanów zapalnych dróg moczowych.

Działanie

Sucha skóra dzięki systemowi szybkiej dystrybucji moczu do wnętrza wkładu, który utrzymuje wilgoć z dala od jej powierzchni. Wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa dzięki bardzo miękkim materiałom przepuszczającym powietrze, chroniącym strefy intymne przed podrażnieniami oraz odparzeniami. Pewność i dyskrecja dzięki systemowi zapobiegającemu przeciekaniu oraz neutralizatorowi zapachów. Idealnie dopasowane do kształtów ciała i bardzo dyskretne. Wkład wykończony z zewnątrz delikatnym materiałem przepuszczającym powietrze, z dodatkowym wzmocnieniem w okolicy krocza. Szybki system wchłaniania z zakładkami bocznymi zapobiegającymi wyciekom dla maksymalnego bezpieczeństwa. Od wewnętrznej strony wkład pokryty włókniną na całej powierzchni, aż do obrzeży. Przyjazna skórze powłoka z pH 5,5 pozwala zachować zdrową kondycję skóry w strefach intymnych. Elastyczne brzegi wkładu zapewniają przyleganie do powierzchni ud. Neutralizator przykrego zapachu szczelnie zamyka zapach wewnątrz. Materiały przebadane dermatologicznie.Pochłaniają mocz zapewniając suchą skórę, neutralizują nieprzyjemny zapach. Chronią skórę w strefach intymnych przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Zapewniają oddychalność na całej powierzchni.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.