zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres


Pojemność 50ml
Postać Spray
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Stick Off® to skuteczny spray do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju plastrów, opatrunków samoprzylepnych, przylepców, taśm mocujących. Nie zawiera alkoholu. Nie  wysusza  i  nie  podrażnia  skóry.  Szybko  wysycha,  pozwalając  na  stosowanie kolejnego plastra/opatrunku. Praktyczny i łatwy w użyciu. Może być aplikowany pod dowolnym katem, co ułatwia stosowanie w trudno dostępnych miejscach. Doskonały do usuwania plastrów o dużej sile klejenia oraz taśm kinesiotapingowych. Może być również stosowany do usuwania plastrów nikotynowych i hormonalnych. Nie przenika przez naskórek, nie powoduje alergii i podrażnień.

StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml Skład

Disiloksan

StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml Wskazania

Dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży

StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml Działanie

StickOff® usuwa wszystkie rodzaje opatrunków samoprzylepnych, taśm mocujących i przylepców, m.in.:
- włókninowych,
- wodoodpornych,
- kinesiotapingowych,
- nikotynowych,
- hormonalnych.

StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml Dawkowanie

Nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec. Odczekać kilka sekund, a powierzchnia plastra będzie wilgotna i delikatnie go usunąć. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego plastra powtórzyć aplikacje preparatu. W przypadku plastrów wodoodpornych odkleić róg plastra i nanieść preparat między plaster a skórę.

U noworodków i w okolicach oczu nanieść niewielką ilość preparatu do nasadki zabezpieczającej, zamoczyć patyczek higieniczny i nanieść preparat na opatrunek. Preparat wysycha bardzo szybko, nie utrudniając przyklejania kolejnego plastra/przylepca. Może być stosowany również do usuwania ze skóry starych pozostałości kleju.

StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml Przeciwwskazania

Nie używać jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie stosować u osób uczulonych na składnik preparatu. Skontaktować się z lekarzem w przypadku wystąpienia
reakcji alergicznej.  Preparat  przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Stosować w miarę potrzeb.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży

Działanie

StickOff® usuwa wszystkie rodzaje opatrunków samoprzylepnych, taśm mocujących i przylepców, m.in.:- włókninowych,- wodoodpornych,- kinesiotapingowych,- nikotynowych,- hormonalnych.

Rejestracja

wyrób medyczny

Mirek
Bardzo przydatny i funkcjonalny produkt. Nie ma nic gorszego niż zrywanie plastra z obolałego już i tak miejsca na naszym ciele. Polecam!!

Gosia
To numer jeden w mojej apteczce. Synek nie pozwala zdejmować plasterka bez sprayu StickOff. Polecam wszystkim mamom. Wiem jak wiele niepotrzebnego stresu i bólu powoduje zdejmowanie plastrów u małych dzieci. Rozwiązaniem jest właśnie StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.