product-image
StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml
37.11 zł

StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml


5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
50ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 74.22 zł

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
37.11 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Zamów i opłać do 13:00, odbierz w waptece w 1h.

Opis

Stick Off to wyrób medyczny, skuteczny spray do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju plastrów, opatrunków samoprzylepnych, przylepców, taśm mocujących. Nie zawiera alkoholu. Nie  wysusza  i  nie  podrażnia  skóry.  Szybko  wysycha,  pozwalając  na  stosowanie kolejnego plastra/opatrunku. Praktyczny i łatwy w użyciu. Może być aplikowany pod dowolnym katem, co ułatwia stosowanie w trudno dostępnych miejscach. Doskonały do usuwania plastrów o dużej sile klejenia oraz taśm kinesiotapingowych. Może być również stosowany do usuwania plastrów nikotynowych i hormonalnych. Nie przenika przez naskórek, nie powoduje alergii i podrażnień.

Skład

Heksametylodisiloksan.

Przeznaczenie produktu

Dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży

Stosowanie produktu

Nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec. Odczekać kilka sekund, a powierzchnia plastra będzie wilgotna i delikatnie go usunąć. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego plastra powtórzyć aplikacje preparatu. W przypadku plastrów wodoodpornych odkleić róg plastra i nanieść preparat między plaster a skórę. U noworodków i w okolicach oczu nanieść niewielką ilość preparatu do nasadki zabezpieczającej, zamoczyć patyczek higieniczny i nanieść preparat na opatrunek. Preparat wysycha bardzo szybko, nie utrudniając przyklejania kolejnego plastra/przylepca. Może być stosowany również do usuwania ze skóry starych pozostałości kleju.

Wskazania

Dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży

Działanie

StickOff® usuwa wszystkie rodzaje opatrunków samoprzylepnych, taśm mocujących i przylepców, m.in.:
- włókninowych,
- wodoodpornych,
- kinesiotapingowych,
- nikotynowych,
- hormonalnych.

Dawkowanie

Nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec. Odczekać kilka sekund, a powierzchnia plastra będzie wilgotna i delikatnie go usunąć. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego plastra powtórzyć aplikacje preparatu. W przypadku plastrów wodoodpornych odkleić róg plastra i nanieść preparat między plaster a skórę.

U noworodków i w okolicach oczu nanieść niewielką ilość preparatu do nasadki zabezpieczającej, zamoczyć patyczek higieniczny i nanieść preparat na opatrunek. Preparat wysycha bardzo szybko, nie utrudniając przyklejania kolejnego plastra/przylepca. Może być stosowany również do usuwania ze skóry starych pozostałości kleju.

Przeciwwskazania

Nie używać jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie stosować u osób uczulonych na składnik preparatu. Skontaktować się z lekarzem w przypadku wystąpienia
reakcji alergicznej.  Preparat  przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Stosować w miarę potrzeb.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Postać

Stosowanie

Dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży

Działanie

StickOff® usuwa wszystkie rodzaje opatrunków samoprzylepnych, taśm mocujących i przylepców, m.in.:- włókninowych,- wodoodpornych,- kinesiotapingowych,- nikotynowych,- hormonalnych.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Gosia
To numer jeden w mojej apteczce. Synek nie pozwala zdejmować plasterka bez sprayu StickOff. Polecam wszystkim mamom. Wiem jak wiele niepotrzebnego stresu i bólu powoduje zdejmowanie plastrów u małych dzieci. Rozwiązaniem jest właśnie StickOff spray do usuwania plastrów i opatrunków 50 ml. Polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Mirek
Bardzo przydatny i funkcjonalny produkt. Nie ma nic gorszego niż zrywanie plastra z obolałego już i tak miejsca na naszym ciele. Polecam!!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem