zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent MedFuture
Adres


Pojemność 100g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Głównym składnikiem suplementu diety „Berberyna powder” jest korzeń krzewu berberysu pochodzącego z regionów Azji, a dokładniej z Himalajów, Nepalu, Sri Lanki i Indii dlatego też nazywany jest „indyjski berberys”.

Skład

Sproszkowany korzeń Berberysu indyjskiego (100%, Berberis aristata)

Wskazania

Według dostępnych oświadczeń dotyczących korzenia krzewu berberysu i substancji pozyskanej z korzenia tj. berberyny, nad którymi jeszcze trwają badania przez EFSA-Europejską Organizację Bezpieczeństwa Żywności, należą:

pomaga w utrzymaniu zdrowych narządów rozrodczych i układzie moczowym;

wspomaga poprawę w kontroli poziomu glukozy we krwi;

przyczynia się do utrzymania zdrowej skóry i wątroby;

pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu;

wspomaga utrzymanie zdrowego przewodu żołądkowo-jelitowego;

poprawia apetyt oraz wzmacnia wydzielanie gruczołów trawiennych;

w przypadku alkaloidu pozyskanego z berberysu tj. berberyna - pomaga w kontrolowaniu trójglicerydów w osoczu.

Dawkowanie

: Spożywać 500 mg proszku raz dziennie, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dodatkowe

Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia, należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować produktu, w przypadku  uszkodzonej na opakowaniu plomby bezpieczeństwa.

Kategoria

Polecane

Producent

Postać

Stosowanie

Według dostępnych oświadczeń dotyczących korzenia krzewu berberysu i substancji pozyskanej z korzenia tj. berberyny, nad którymi jeszcze trwają badania przez EFSA-Europejską Organizację Bezpieczeństwa Żywności, należą:pomaga w utrzymaniu zdrowych narządów rozrodczych i układzie moczowym;wspomaga poprawę w kontroli poziomu glukozy we krwi;przyczynia się do utrzymania zdrowej skóry i wątroby;pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu;wspomaga utrzymanie zdrowego przewodu żołądkowo-jelitowego;poprawia apetyt oraz wzmacnia wydzielanie gruczołów trawiennych;w przypadku alkaloidu pozyskanego z berberysu tj. berberyna - pomaga w kontrolowaniu trójglicerydów w osoczu.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.