Liston na kamienie 60 kapsułek

cena
20,49 zł
Producent S-Lab
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Kapsułka na dzień (czarna): sole magnezowe kwasu cytrynowego, żelatyna, wyciąg z owocni fasoli, wyciąg z mącznicy lekarskiej, wyciąg z ziela pokrzywy,, wyciąg z korzenia pietruszki, wyciąg z korzenia lubczyku, witamina B6, barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu.
Kapsułka na noc (biała): żelatyna, substancja wypełniająca-matodekstryna, Lactobacillus acidophilus LA-02, barwnik - dwutlenek tytanu.
 

Wskazania

Suplement zawiera unikalne połączenie składników ziołowych oraz bakterii funkcyjnych wspomagających profilaktykę odkładania się szczawianów w drogach moczowych.
Do postępowania dietetycznego dla osób u których występują problemy z odkładaniem się szczawianów w drogach moczowych, w profilaktyce tworzenia się piasku i kamieni w nerkach.
 

Działanie

Wchodzące w skład naturalnej mikroflory jelit bakterie funkcyjne Lactobacillus acidophilus, które posiadają zdolność do rozkładu szczawianów prowadzących do powstawania kamieni nerkowych.
Cytrynian magnezu o właściwościach alkalizujących - inhibitor krystalizacji szczawianów.
Dobroczynny dla układu moczowego wyciąg z mącznicy lekarskiej.
Działające łagodnie moczopędnie wyciągi z owocni fasoli, z korzenia pietruszki i korzenia lubczyku oraz ziela pokrzywy, które wspomagają wypłukiwanie piasku z dróg moczowych.
Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz prawidłowej syntezy cysteiny.
 

Dawkowanie

1 kaps. ziołowa (czarna)- rano, 1 kaps. zwierająca bakterie funkcyjne (biała) - wieczorem. Zaleca się zażywać w trakcie posiłku popijając wodą.
 

Opinie o Liston na kamienie 60 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Liston na kamienie 60 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.