zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Wskazania

Fitolizyna nefrocaps FORTE suplement diety, to unikalna kompozycja 7 skoncentrowanych ekstraktów ziołowych, standaryzowana na zawartość flawonoidów.

Działanie
wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek (korzeń pietruszki, ziele skrzypu, kłącze perzu i liść brzozy),
wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych (kłącze perzu, korzeń lubczyka, ziele nawłoci i liść brzozy),
przyczynia się do zwiększenia eliminacji wody z organizmu, przez co ułatwia usuwanie wraz z moczem niepożądanych produktów przemiany materii (kłącze perzu, korzeń lubczyka, ziele nawłoci i liść brzozy),
pomaga eliminować patogenne bakterie z dróg moczowych, poprzez  korzystny wpływ na zmniejszanie ich przyczepności do ścianek dróg moczowych (ziele rdestu).
Dawkowanie

1kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem popijając obficie, najlepiej wodą (przynajmniej ½ szklanki).

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Stosowanie

Fitolizyna nefrocaps FORTE suplement diety, to unikalna kompozycja 7 skoncentrowanych ekstraktów ziołowych, standaryzowana na zawartość flawonoidów.

Działanie

wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek (korzeń pietruszki, ziele skrzypu, kłącze perzu i liść brzozy), wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych (kłącze perzu, korzeń lubczyka, ziele nawłoci i liść brzozy), przyczynia się do zwiększenia eliminacji wody z organizmu, przez co ułatwia usuwanie wraz z moczem niepożądanych produktów przemiany materii (kłącze perzu, korzeń lubczyka, ziele nawłoci i liść brzozy), pomaga eliminować patogenne bakterie z dróg moczowych, poprzez  korzystny wpływ na zmniejszanie ich przyczepności do ścianek dróg moczowych (ziele rdestu).

Karolina
Fitolizyna to skuteczny produkt dedykowany osobom z problemami z drogami moczowymi. Ma same dobre opinie dlatego zdecydowałam się wypróbować. Stosuję go od dłuższego czasu i jestem zadowolona z efektów. Chętniej sięgam po tabletki niż pastę ze względu na szybkość i łatwość przyjmowania. Cena atrakcyjna, serdecznie polecam.

Dodaj swoją opinię

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.