Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres

al. Jerozolimskie 81, 00-801 Warszawa

Pojemność 100 szt.
Postać Tabletki
Dostępność

Spis treści:

Himalaya Cystone na kamienie nerkowe 100 tabletek [KUP 2 x Cystone = Himalaya szampon 200 ml] Skład

1 kapsułka zawiera:
- Shilapuspha (Didymocarpus pedicellata) 130 mg
- Pasanabheda (Saxifraga ligulata Syn. Bergenia ligulata / ciliata) 98 mg
- Nagarmusta (Cyperus scariosus) 32 mg
- Apamarga (Achyranthes aspera) 32 mg,  
- Gojiha (Onosma bracteatum) 32 mg
- Sahadevi (Vernonia cinerea) 32 mg,  
- Shilajeet (oczyszczony) 26 mg
- Manjishtha (Rubia cordifolia) 32 mg, 

Himalaya Cystone na kamienie nerkowe 100 tabletek [KUP 2 x Cystone = Himalaya szampon 200 ml] Wskazania

Ostre, przewlekłe choroby nerek, woreczka żółciowego, dróg żółciowych,
Kamica żółciowa  i moczowa.
Infekcje dróg moczowych.
Nietrzymanie moczu u kobiet,wspomaga terapię skazy moczanowej.
Profilaktycznie w stanach pooperacyjnych.

Himalaya Cystone na kamienie nerkowe 100 tabletek [KUP 2 x Cystone = Himalaya szampon 200 ml] Działanie

Unikalna mieszanka soków, proszków i wyciągu z dziewięciu roślin w postaci kapsułek jest skutecznym środkiem naturalnie leczącym dolegliwości układu moczowego. 
Działa aseptyczne, przeciwzapalnie, przyspiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach). Cystone zapobiega powstawaniu oraz redukuje ilość substancji odpowiedzialnych za tworzenie kamienia nerkowego (przyczyny kamicy nerkowej) takich jak np.: kwas szczawiowy lub hydroksyprolinian wapnia. Wzmaga wydzielanie żółci, usuwa nadmiar kwasu moczowego.
Polepsza funkcjonowanie układu żółciowo-moczowego, zmniejsza skurcze mięśni dróg moczowych, wydzielanie bilirubiny przez wątrobę, obniża poziom cholesterolu we krwi.
Rozpuszcza kamienie w nerkach, przewodzie moczowym i żółciowym,  oraz zapobiega ich powstawaniu. Likwiduje pieczenie podczas oddawania moczu. Chroni i wspomaga kuracje przewodu moczowego przed patogenami Canadida albicans, Escherichia coli, Clepsiella i innymi. Skuteczny w kompleksowym suplement przy wystąpieniu prostaty.
 

Himalaya Cystone na kamienie nerkowe 100 tabletek [KUP 2 x Cystone = Himalaya szampon 200 ml] Dawkowanie

1 do 2 tabletek dziennie, w czasie posiłku, również profilaktycznie. Kuracja powinna trwać minimum 3 tygodnie lub do usunięcia objawów. 

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Ostre, przewlekłe choroby nerek, woreczka żółciowego, dróg żółciowych, Kamica żółciowa  i moczowa. Infekcje dróg moczowych. Nietrzymanie moczu u kobiet,wspomaga terapię skazy moczanowej. Profilaktycznie w stanach pooperacyjnych.

Działanie

Unikalna mieszanka soków, proszków i wyciągu z dziewięciu roślin w postaci kapsułek jest skutecznym środkiem naturalnie leczącym dolegliwości układu moczowego.  Działa aseptyczne, przeciwzapalnie, przyspiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach). Cystone zapobiega powstawaniu oraz redukuje ilość substancji odpowiedzialnych za tworzenie kamienia nerkowego (przyczyny kamicy nerkowej) takich jak np.: kwas szczawiowy lub hydroksyprolinian wapnia. Wzmaga wydzielanie żółci, usuwa nadmiar kwasu moczowego. Polepsza funkcjonowanie układu żółciowo-moczowego, zmniejsza skurcze mięśni dróg moczowych, wydzielanie bilirubiny przez wątrobę, obniża poziom cholesterolu we krwi. Rozpuszcza kamienie w nerkach, przewodzie moczowym i żółciowym,  oraz zapobiega ich powstawaniu. Likwiduje pieczenie podczas oddawania moczu. Chroni i wspomaga kuracje przewodu moczowego przed patogenami Canadida albicans, Escherichia coli, Clepsiella i innymi. Skuteczny w kompleksowym suplement przy wystąpieniu prostaty.  

Jolanta
dobry

Justyna
mam uporczywe nawroty bólu pęcherza. himalaya cystone ma pomóc w leczeniu. cystone lek mam polecony przez znajomą, która wyleczyła dzięki niemu kamienie nerkowe. o cystone opinie zbieram już od jakiegoś czasu, ale teraz zdecydowałam się na zakup. jak na razie to moje pierwsze opakowanie - bardzo liczę na ulgę po cystone..

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.